Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Rezerwa toru w sparingach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

sprinter

Mam propozycję jak w tytule. Gdy w klubie jest liczba zawodników niepozwalająca na stworzenie pełnych składów na mecze sparingowe aby można było uzupelnić skład rezerwą toru. Jak wiadomo składu z brakami zawodników nie da sie zapisać. Cel tego taki aby wszyscy zawodnicy trenowali i ich parametry wzrastały.
Wg mnie lipa, po to jesteś menagerem żeby tak ustawiać sparingi aby korzystać ze wszystkich zawodników w najdogodniejszy sposób, chyba że od razu wyeliminujemy sprawność i inne rzeczy ale wtedy zrobi się z tego gra słabej klasy....
Jack21-popieram,po to jest managerem zeby tez zadbac albo o odpowiednia ilosc zawodnikow albo sparingow.
Nie przejdzie to. Tak jak pisze Marek79 trzeba mieć pewną liczbę zawodników by móc wystawić skład na mecz ( minimum 7 ) .

sprinter

Własnie chodzi m.in. o okresy między sprzedażą zawodnika a kupnem nowego. Przecież nikt nie bedzie nadużywał tej opcji. To nieraz trochę trwa. Nie kupuje do skladu zapchajdziury tylko zawodnika do treningu.
A takie argumenty "po to jesteś managerem itd........ mnie nie przekonują.
a mnie okresy między sprzedażą zawodnika a kupnem nowego też nie przekonują, jak masz głowę na karku to wszystko poukładasz bez problemu i tyle
DOKLADNIEDuży uśmiech
Bez sensu jest duuuuuzo zawodnikow w grze! Zamykam