Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Play-off & Gość...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Co wy na to by w prowadzić Play-Offy do ligi. W ligach wyglądałoby to tak, że 6 drużyn drogą eliminacji w dwumeczu rozgrywa mecze między sobą i w 3 rundach kończymy sezon, a reszta rozgrywa między sobą dwumecze bez drogi eliminacji, tzn. każdy z każdym.
Przedłużyłoby to ligę co prawda o 1,5 miesiąca, ale gra na pewno stałaby się o wiele wiele bardziej emocjonująca.

Gość (w tym sezonie zastosowane w polskiej lidze), polegałoby to na tym, że nie kluczowi juniorzy - oczywiście tylko krajowi (np. Patryk Dudek w Zielonej Górze) podpisują przed sezonem za porozumieniem klubów kontrakt gość i z wyższej ligi można podpisać kontakt tylko z niższą (Eliga > 1 liga > 2 liga itd.). Tzn., że w przypadku, gdy dany zawodnik X nie startuje w swoim klubie w danej kolejce (można to zrobić za jakimś tam akceptacją na start jako gość kilka dni przed meczem) wtedy tam gdzie zawodnik ma podpisany kontrakt jako gość może wystartować. Dałoby to szansę na wychowanie lepszych juniorów, a zarazem możemy zatkać tym lukę po braku wypożyczeń.

To są tylko sugestie, a pomysły można przerobić tak aby pasowały.

Pozdrawiam!

daehniks1

w 100% na NIE!!!

nie po to staram się utrzymać cały sezon na wysokim poziomie aby potem ekipa co zajęła 6 m-c wzmocniła się na koniec sezonu i wygrała !!

a co do 2 to zrozumiałem tak ze chodzi o wypożyczenie na kilka dni przed meczem danego zawodnika??!!
tez 100% na wielkie NIE !!! będą szły wałki !! ktoś założy 2 lub więcej kont i powypożycza sam sobie lub koledze
1 nie tak jak pisze daehniks1...

2 nie bo szerzyło by się kolesiarstwo np ja mam 5 dobrych juniorow to 2 jedzie u mnie a w 2 pożyczam koledze bo ma ważny mecz. Każdy ma swój skład i robi swoje ruchy transferowe aby kupować zawodników a nie wypożyczać co mecz.
raczej przychylil bym sie do poprzednikow...nie jestem za tym.mogło by być z pewnym czasem za duzo przekretow.Nie szło by tego opanowac...
W 100% popieram daehniks1
Z lekka głupi pomysł... Jak już wypożyczyć ale na cały sezon a nie co tydzień gdzie indziej. Tylko że właśnie wypożyczenia by było jak już to do znajomych i znowu walki. Więc wgl nie powinno być wypożyczeń, nie chcesz zawodnika to go wystaw na LT.
Temat bez sensu wiec zamykam.