Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Kasa z aukcji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(2012-10-25, 10:07:57)ru3k napisał(a): [ -> ]Od podatku od sprzedaży zawodnika część pieniędzy można było by przeznaczać dla klubu, którego zawodnik jest wychowankiem.( Słyszałem, że Malmö FF kosi dużą kasę z transferów Ibrahimović'a). Właśnie tą propozycję głównie chciałem skierować do klubów z niższych lig, którzy mięli dobrych juniorów, ale nie byli w stanie ich utrzymać. Dlatego proponuję, żeby procentowe wpływy z transferu dla klubu macierzystego zawodnika były zależne od ligi w jakiej aktualnie występuje klub:
EL - 0,25%
1L - 0,5%
2L - 1%
3L - 2%
4L - 4%
5L,6L - 6%
Z każdego transferu było by pobierane tyle ile wynosi aktualnie podatek, i następnie przekazywane do klubu.
np. Zgodnie z danymi Sothisa przy sprzedaży za 7 baniek gdyby zawodnik był wychowankiem czwartoligowca to klub dostaje 280 tys, a reszta(220 tys) jest pobrana na rzecz podatku. (Dla większego realizmu 700 tyś-> klub dostaje 28 tyś.)
Zwiększyło by to również atrakcyjność inwestowania w szkółkę.

No no ciekawie ale ja bym delikatnie jeszcze zwiększył te procenty
pomysł ciekawy tylko teraz trochę juniorzy są słabsi i później może być mały popyt na nich ale ogólnie inicjatywa jest ok i też sądzę że te procenty mogłyby być trochę większe
Ciekawy pomysl Kamykov, niech podatki beda przeznaczone na "zbozne" cele, chocby jak propozycja, na juniorow w szkolce.
(2012-10-25, 10:07:57)ru3k napisał(a): [ -> ]Od podatku od sprzedaży zawodnika część pieniędzy można było by przeznaczać dla klubu, którego zawodnik jest wychowankiem. (...)
muszę przyznać, że to bardzo konkretny pomysł (mimo, że ja bynajmniej na chwilę obecną nic bym z tego nie miał Uśmiech )

MarekAureliusz

dobry pomysł, jestem za Uśmiech
Rozbudowa szkółki celem szkolenia dobrych wychowanków nabrała by większego sensu i rozpędu Oczko
Jak dla mnie pomysł bardzo dobry.
Widzę ceny za rozbudowę szkółki na kolejne następne poziomy i są co tu mówić spore. I teraz aby włożone w szkółkę pieniądze się zwracały menadżer musi wyszkolić dość dużą liczbę juniorów. Czytając inne wątki w temacie "szkółka" wiem że to nie takie proste :/
Stron: 1 2