Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: wypożyczanie zawodników ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
może warto wprowadzic opceje wypożycznia zawodników Podejrzany teraz gdzie trudniej jest kupic dobrego zawodnika opcja wypożyczenia była by chyba nawet niezłym rozwiązaniem Huh bo zawodnik z lepszych lig gdzie jeszcze sie nie mieści w pierwszym składzie w niższych ligach spokojnie by sie mieścił i zdobywał więcej doświadczenia jak również pozwoli na wyrównanie rywalizacji w lidze Duży uśmiech , trening zawodników można by rozwiązac zostawiając decyzję co trenowac właścicielowi zawodnika Podejrzany natomiast kwestie kosztów mozna rozwiązac płaca i opłata za zawodnika (miesięczna lub jednorazowa) po stronie wypożyczającego (ewentualnie opłate zredukowac o koszt treningu przez zatrudnionego trenera) wysokośc opłat to temat do omówienia po ewentualnym przyjęciu pomysłu do realizacji Wykrzyknik
A kwestia machlojek, układów i układzików ? Jest trochę kont "rodzinnych". Jak dla mnie opcja zbędna. Na nie.
(2012-10-24, 14:34:29)mika1688 napisał(a): [ -> ]A kwestia machlojek, układów i układzików ? Jest trochę kont "rodzinnych". Jak dla mnie opcja zbędna. Na nie.

a teraz na LT nie ma machlojek, układów i układzików ?Język wg. mnie w tym przypadku nie było by przepłacania sztucznego nabijania kasy a po drugie dlaczego konta "rodzinne" nie mogły by wypożyczac między sobą jakie są przeciw wskazaniaPodejrzany (teraz też zapewne są spółdzielnie)
Przy liście transferowej wydaje mi się, że łatwiej jest znaleźć takowe machlojki. Przy wypożyczeniach już nie byłoby tak łatwo.

Czemu rodzinne nie powinny wypożyczać? Bo nawet jak obcy by się zgłosił aby wypożyczyć jakiegoś zawodnika i dawałby 100% więcej kasy, to jedno konto rodzinne nie dałoby mu tego zawodnika, tylko wypożyczyło swojemu synowi/córce/żonie itp. I gdzie zasady wolnego rynku?

Poza tym już widzę minę ekstraligowców czy pierwszoligowców jak wchodzą po pracy na konto, a tam 100 wiadomości z zapytaniem o wypożyczenie Oczko
może faktycznie pomysł jest do dopracowania chociażby z tego względu co mika napisał odnośnie tych 100 wiadomości o wypożyczenieDuży uśmiech ale coś trzeba zrobić bo obecne ceny na LT są z kosmosu...

sprinter

Mamy problem z ustaleniem "realny" cen na LT a gdy bedą wypożyczenia to dopiero bedzie kosmos. Koledzy (z reala) pożyczaliby sobie za grosze a innych zdzieraliby niemiłosiernie. Kluby z wyższych lig wzbogacaliby sie nie ponosząc kosztów. Zapewne głównie wypożyczani byliby zawodnicy trenujacy "statycznie" czyli nie jeżdżący w sparingach stanowiących nadwyżkę nie mieszczącą sie w drugim (rezerwowym) składzie. Pomysł wypożyczania chyba już był i należy go uznać za odgrzewany kotlet.
Byloby straszne zamieszanie. Zdecydowane NIE.
Małym lekiem na ceny może być porównywarka transferów, która by pokazywała np. ostatnie 10 transakcji zawodników o podobnych skillach/średnich. Obecnie to wygląda tak, że zawodnika o średniej np. 60 na początku miesiąca mogę sprzedać za 1 mln., a jak poczekam do końca miesiąca to mogę sprzedać za 100 tys. Po prostu brakuje narzędzia, które by mogło w jakiś sposób wycenić zawodnika lub pomóc w tej wycenie. Dzisiaj to trochę szczęśliwy traf.
Jestem za wypożyczaniem gdyż zawodnicy którzy mają mało doświadczenia tak by sobie podnieśia kluby by zarabiały
Nie. Zamykam.