Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Brak pkt za bieg
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
brakuje w meczu punktow skonczyl sie 60:24 to nic ze przegralem ale powinno byc rowno. Dziwny mecz jakby moi jezdzili na osiolkach roznica w dwumeczu ogromna te same sklady i na grzaskiej no ale czekam z tymi pkt pozdrawiam
nie tylko w Twoim meczu tak było. serwer nie był skonfigurowany pod taki "ruch" i wynikły błędy, które tylko zapewne częściowo będą regulowane, a wyniki raczej zatwierdzone. widziałem dziś wyniki biegowe 0:0, 8:4 czy 11:1. trafił się też rodzynek 12:0... tak bywa.
ok rozumiem ale sprawiedliwosc musi byc Język
Pojęcie sprawiedliwości ma tak wiele "imion", że mógłbym tu stworzyć Mickiewiczowskie dzieło. Faktem jest ponadto, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja mecz wygrałem, ale byłbym chyba delikatnie ujmując niezadowolony, gdybym przegrał z botem... Małe pkt jednak w tym spotkaniu potraciłem... przeżyję.
Pozostaję w wierze, że takie sytuacje będą nas omijać w przyszłości.
tak tylko w mojej gr jest ciasno w koncowce i male pkt moga decydoawc Język ale widze ze walka z wiatrakami