Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Przebieg meczu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

speed_55

Zauważylem że był już temat poruszający wygląd panelu przebiegu meczu (zamknięty). Optowałbym za tym aby wyglad jednak zmienic. Listy zawodników obu drużyn oraz skład kolejnego biegu przesunąc na dół i wkleić tam jeszcze zegar. Ewentualnie odwrócić odjechane biegi czyli pierwszy bieg na samym dole. Takie bieganie góra - dół jest wkurzające. Na dodatek zegar zamelinowany wśród mało przydatnych elementów gry.
Zegar moim skromnym zdaniem powinien byc pod reką gdyż na zmiany zawodnikow jest niewiele czasu. U mnie dziwnie długo przebiega odświeżanie nawet do 10 - 15 sek (łącze internetowe mam odpowiednie, nie na korbkęDuży uśmiech).
Co do "biegania gora-dół " jak to nazwales masz do tego przyciski nawigacjiDuży uśmiech

speed_55

Wiem co do czego służy. Nie oczekuję instruktażu.
a w jakiej formie chcialbys zegar na dole ? Obecnie jest kolo wynikow indy i skladu na bieg nastepny wiec, wg mnie ok. Ale czekam na dalsze propo

speed_55

Moim pobożnym pragnieniem jest aby sklady drużyn i wyniki indywidualne oraz skład kolejnego biegu były na dole i aby zegar "przykleic" do panelu kolejnego biegu. Ostatnio przejechany bieg tez bedzie widoczny. Tą droga najwazniejsze rzeczy niezbędne podczas meczu będą pod ręką .
NO jest teraz pod ręką:
- zegar po lewej na wyskosci nastepnego biegu
- nad nastepnym biegiem statystyki indywidualne

speed_55

Podczas meczu nie zauważyłem żadnych zmian. Wszystko było po staremu.
No bo tak było... Jest ok i nie ma sensu zmieniać.
Bardzo podoba mi się pomysł by ostatni bieg był na samej górze, bo jednak jak się analizuje ten ostatni przejechany bieg, to nie widać zegara, co nie ułatwia sprawy.

speed_55

(2011-04-16, 20:44:55)stefik4 napisał(a): [ -> ]NO jest teraz pod ręką:
- zegar po lewej na wyskosci nastepnego biegu
- nad nastepnym biegiem statystyki indywidualne


W takim razie do szczęścia brakuje jeszcze odwrócenia układu przejechanych biegów aby pierwszy był na dole a ostatnio przejechany u góry, poniżej składu do następnego biegu. Tą drogą można zrobić stosowna zamianę zawodników, analizować ostatni bieg i jednoczesnie obserwować upływający czas.
Jesli taka "operacja" jest na obecnym etapie trudna do wykonania lub niewykonalna to proponowałbym czas kolejnych biegów wydłużyc do 3 min.
Podpisuję się pod tym co pisze speed_55. Układ biegów od dołu do góry plus 3 minutowe odstępy między biegami. Nie wiem jak jest u innych, ale u mnie odświeżenie biegu następuje dopiero po 40-45 sekundach i pozostaje niecałe półtorej minuty na analizę meczu, ewentualną zmianę zawodnika i "podrasowanie" lub zamianę motoru.

speed_55

Niekiedy następuje chwilowe zatrzymanie meczu (szczególnie sparingów) i wtedy naprawdę trudno zorientować sie kiedy czas jednego biegu się kończy i zaczyna następny. Do tego to "makabryczne" odświeżanie dodaje dramaturgii.
Dla managera u którego mecz przebiega bezobsługowo nie robi różnicy natomiast u takiego manago ktory dba o sukcesywny przyrost sprawności u swoich zawodników te sprawy mają istotny wpływ.
Chcialbym zauważyc że wydłużenie do 3 min. czasu biegu to nie panaceum na wszystko.
speed_55 wiem że wydłużenie nie pomoże w całości, ale jakby nie patrząc to 60 sekund więcej an reakcje, zmianę a strona z livem wczytuje sie około 15 sekund ;0 wiec w tym czasie mozna ja odświeżyć 4 razy Oczko