Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: błąd zaproszeń na 4-mecz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
jak w temacie. system wylogowuje przy zapraszaniu zespołów/przyjaciół (jeśli to ma znaczenie)
mam tak samo
u mnie to samo , i jak to ma się do kar za nie wystawienie zawodników?
Batpol-nijak się ma gdyż zaproszenia dochodzą. Chodzi tylko o to że Cię wylogowuje w momencie wysłania zaproszenia.
Marek-mnie jakimś cudem udało się Ciebie zaprosić...ale reszty nie mogę.Wywala mnie za każdym razem do ponownego logowania.Chociaż udało mi się ustalić własny skład.
Dzisiaj czwartek i nadal nie mogę nikogo zaprosić na zawody !? Czyli wychodzi,że nie mogę robić 4-meczy :-C
Czy ktoś w ogóle zajmuje się tym tematem, czy na razie zlewka ze wzgl na ligę?
grunt, że forum żyje.. :/
a tak swoją drogą to jeszcze dołoże 3 grosze do tematu, bo to dziwna sprawa jest. otóż w ciągu dnia są 'happy huour's' dla userów kiedy to spokojnie można zapraszać drużyny na 4-mecze, beż tego wk...ego wylogowywania.. czyli problem jest, ale czasem go nie ma...? wtf?!
dziwne w njzlizszym czasi bede przerabiał ten skrypt od podstaw
Wyłączyłem przekierowanie po zaakceptowaniu. Nadal Was wylogowuje ?

Kukuczka

Ja przed chwilka organizowałem czwórmecz i było wszystko ok nie wylogowywalo mnieUśmiech

speed_55

a mnie nadal "wyrzucało" (przed chwilą)............dwa zaproszenia i dwa razy wylogowany.
ja przed chwilą wysyłałem zapki i wszystko było ok, może już naprawione Duży uśmiech
Ja dziś wysyłałem i mnie również wywalało.
Błąd przy wysyłaniu zaproszeń na czwórmecz. Wylogowuje jak zapraszasz drużynę.
Stron: 1 2