Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: wylogowanie automatyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na poprzednich serwerach wylogowywało mnie automat po ok 15 minutach a dzisiaj patrze mineło półtorej godziny i nadal jestem w grze. To chyba jakiś drobny błąd
chodzi ci o forum?
o sw. mam to samo. w sumie dla mnie teraz lepiej, choć nie wiem czy to nie błąd
czas sesji zmienił się pewnie w związkuz nowym serwerm, czyli wydłużył się.

sprinter

Wylogowuje mnie przy każdej próbie zaproszenia innej drużyny na czwórmecz.
(2012-11-07, 13:43:22)sprinter napisał(a): [ -> ]Wylogowuje mnie przy każdej próbie zaproszenia innej drużyny na czwórmecz.
to samo zgłosiłem: forum

Piotr36

zglaszam blad jak przyjmuje zaproszenie lub wysylam na czwormecz to automatycznie mnie wylogowuje za kazdym razem i musze ponownie sie logowac
dziwmne zawsze
dzialalo a teraz nic nie bylo zmieniane
Zgadza się od tej awarii z meczami ligowymi mam to samo, aha Stefik tak jak wchodzę w zakładce ZAWODNICY -> Moi Zawodnicy na dole: Kliknij na daną umiejętność, aby posortować zawodników względem niej! ---> jest zła ikona zawodnika na liście transferowej, znaczy się inna niż ta przy nazwisku zawodnika.
U mnie też problem z zaproszeniami na 4-mecz.Jak zapraszam to zaproszenie nie dochodzi a mnie wywala do logowania ;-(
u mnie jest podobnie.robilem wczoraj czwormecz to sie owkurzalem jak glupi.ale po jakiejs mece 45minutowej zaproszenia doszly.
(2012-11-06, 18:46:11)Stefik4 napisał(a): [ -> ]czas sesji zmienił się pewnie w związkuz nowym serwerm, czyli wydłużył się.

Nawet po 24h nie wylogowuje. A u mnie z kompa korzysta jeszcze jeden gracz i jak włączam SW to normalnie potrafię się wbić od razu w jego konto (ponieważ się nie wylogował poprzedniego dnia)
Oj tam robicie problemy Język Mi się podoba że nie wylogowuje Uśmiech Bo logowanie co godzinę mnie wkurzało Uśmiech