Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Mam 2 pytania na starcie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam jestem tutaj nowy i na starcie mam dwa pytanka.
1. Generalnie rzecz ujmując jest to gra, i sądzę że nikt nie powinien być w jakikolwiek sposób obrażany itd.
Jestem z Zielonej Góry i jestem "normalnym kibicem" wszelkie animozje klubowo kibicowskie są mi obce.
Myślę że nazwa gracza
anty falubaz (4337)
propaguje niechęć i nienawiść, czyli coś czego na razie nie rozumiem (no chyba że w grze jest to dozwolone)

2. Po przeczytaniu regulaminu itd wiem że nakłanianie kogoś do transferu czy reklamowanie zawodnika z LT jest zabronione. Klub założyłem wczoraj a otrzymałem już dwie takie poczty które nakłaniają mnie do zakupu, pomimo iż i tak LT działa u "nowych" po tygodniu... czy jest jakaś ikonka do zgłaszania tego typu wiadomości?

Pozdrawiam Emil
Pytanko 1- Myślę że w tym temacie powinien wypowiedzieć się ADMIN, aczkolwiek z tego co mi wiadomo w regulaminie nic nie ma o nazwach drużyn więc chyba panuje dowolność. Pytanko 2- Reklamowanie zawodnika raczej nie jest zabronione gdyż nawet na forum są ogłoszenia transferowe mimo że jest przecież LT. Wyraziłem tu tylko moje zdanie,może jakoś pomogłem. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
1. Uważam, że jeśli nie będzie Ci nic pisał, czy coś, to myślę, że nazwa drużyny nie powinna przeszkadzać, bo pewnie jest to Gorzowianin, gdzie jak wszyscy wiemy panuje kosa na linii Gorzów - Falubaz.

2. Jeśli dostajesz takie wiadomości, to można zablokować użytkownika (pozycja nr. 10 w Opcjach drużyny na profilu). Dodatkowo wydaje mi się, że oferty na PW są zabronione, bo od tego jest forum, ale tego pewien nie jestem, bo być może pomyliło mi się z innym managerem.
[quote='Zielony815' pid='27195' dateline='1352217655']
1. Uważam, że jeśli nie będzie Ci nic pisał, czy coś, to myślę, że nazwa drużyny nie powinna przeszkadzać, bo pewnie jest to Gorzowianin, gdzie jak wszyscy wiemy panuje kosa na linii Gorzów - Falubaz.

Mnie tam w sumie to wisi jak on się nazywa itd Piszesz też że jest kosa Gorzów -Zielona G.
Ja mam kilku znajomych z Gorzowa i wcale nie warczymy na siebie a wręcz przeciwnie potrafimy wspólnie obejrzeć mecz derbowy wypić przy tym flaszkę dobrze się bawiąc i na końcu pogratulować zwycięzcom... Oczko Ale wiem rozumiem "kibice" obu miast nie trawią się zbytnio. Jednak to jest gra a nie rzeczywistość więc propagowanie swoich uprzedzeń powinno też mieć jakieś granice.
Ale skoro to dozwolone to nie mam więcej pytań i nie było tematu Uśmiech

Witam! Pozwolę sobie na kilka słów skoro nowy użytkownik z południa, zamiast napisać do mnie, szuka sobie adwokatów... Nie tędy droga. Po pierwsze, zgodnie z prawem jest to nazwa własna. Oba człony są pisane jedną czcionką tych samych rozmiarów. Nie mam w nazwie ANTY falubaz, tylko "anty falubaz". Może to dla Ciebie niewielka różnica, ale to bardzo duża różnica. Rozumiem jednak, że nie każdy musi być w każdej materii życia obcykany, więc proponuję pierw zapoznać się wszystkimi uregulowaniami w tej materii, a później dopiero komuś obrabiać tyłek.
Jeżeli moja nazwa, nie łamiąca regulaminu i prawa polskiego, będzie musiała zostać zmieniona, to wszystkie inne również, które będą miały w nazwie własnej, nazwę drużyny z reala. Nie ma równych i równiejszych.
Na takiej samej zasadzie będą musieli zmienić nick name: "Maja falubaz", "kubafalubaz", "stilic falubaz" "barf.." i ponad 300 innych osób nie koniecznie związanych z ośrodkami żużlowymi w lubuskiem. To dla mnie pikuś, by ich wszystkich tutaj wypisać i przysporzyć nieco bzdurnej i niczemu nie wnoszącej roboty osobom funkcyjnym...
A tak z innej strony. Rozmawiałem tu z wieloma kibicami z Zielonej Góry, kilku nawet w jakimś sensie pomogłem (np. Listonosz87 - zapytaj !!!). Dla mnie tu nie ma podziału na kluby, a dla Ciebie najwidoczniej jest. Ty nawet nie znając mnie, oceniłeś mnie jak zwykłą szmatę i nie wiadomo jakiego chłystka. Oskarżasz mnie o jakieś podżeganie do nienawiści i inne bzdury wyssane z palca.
Daj sobie na wstrzymanie chłopie.
Mam nadzieję, że te aluzje dot. spamu w kwestii transferów, to tylko tak, by nie pisać dwóch wątków, bo nie przypomina mi się sytuacja, bym wcześniej nawiązywał z Tobą jakąkolwiek korespondencję.
Miłego wieczoru.
Dwa wątki bo jak w samym tytule napisałem "mam 2 pytania na starcie" I nie napisałem przecież że dostałem takową pocztę od Ciebie :o tylko że dostałem dwie tego typu....
Jestem tutaj nowy więc pytam po prostu. I tyle. Dałeś taki długi wykład z prawa polskiego hmmm dla mnie fakt anty z dużej czy z małej nie ma znaczenia. Samo słowo ma znaczenie. I nie obrabiam Ci tyłka tylko po prostu zapytałem a nazwa anty falubaz świadczy o Twoim nastawieniu do tego klubu i ich kibiców. Więc nie rozumiem skąd Twoje oburzenie na moje wcześniejsze pytanie. Jak dla mnie nazwij sobie swój klub nawet falubaz psy (czy z dowolnie innym dodatkowym członem) Moje pytanie tylko brzmiało czy to jest zdrowe wnosić te animozje w samą grę. Widocznie można więc nie było tematu i
Pozdrawiam
Hm... widzę, że prawo już przerobiłeś, ale z języka ojczystego, to już za dobrze chyba się Tobie nie wiodło... Nie moja sprawa, ja tez preferuję przedmioty ścisłe Uśmiech
Ale wracając do mojej nazwy patrząc z innego pkt., gdyż teraz oskarżasz modów i AG o akceptację wnoszenia do gry np. animozji między kibicami, agresji czy jak to ująłeś nienawiści.
Proponuję zerknąć do słownika języka polskiego - jakie znaczenie ma słowo "anty" w połączeniu z rzeczownikami ! Napiszę, bo dyskusja z Tobą może dopiero wywołać animozje i niechęć, ale Twoją do mnie.
Nie chcę się z Tobą wdawać w jakieś utarczki, ale liznąłem troszkę polskiego prawa, więc nie wydziwiaj, tylko trzymajmy się tego co jest.
Wracając jednak do literatury, przedrostek "anty" w połączeniu z rzeczownikami (w tym przypadku - "falubaz"), znaczy również: rywalizujący, konkurujący z kimś ! Pewnie umknęło to Twojej uwadze...
Również pozdrawiam Uśmiech
Nie mam także ochoty się z Tobą spierać i dyskutować.
Po 1 jestem tu dla zabawy dlatego założyłem sobie klub i chcę się dobrze bawić.
Po 2 myśl co chcesz ale Twoja nazwa mnie uraziła, a nawet poczułem się obrażony jako "Falubaziak"
Po 3 mam pytanie to pytam, od tego jest ta zakładka.
Po 4 Widzę po samym tonie Twoich wypowiedzi że "anty" masz wypisane na czole. Więc myślę że dalsza dyskusja między nami nie ma większego sensu. Bo nie wiem co tam jeszcze w życiu sobie lizałeś. Ale to już nie moja sprawa.
Mam 34 lata, wróciłem niedawno z roboty i jestem zmęczony. Ty na dzień dobry natomiast oskarżasz mnie o łamanie polskiego prawa, tj. "propagowanie nienawiści", "uprzedzenia" (czyli dyskryminacja, tak jak: inne wyznanie, rasa czy orientacja seksualna) - a to już przestępstwo w naszym kraju. Ty jednak nie masz żadnych podstaw, dowodów czy świadków na to, więc obrzucasz mnie oskarżeniami o przestępstwo, którego się nie dopuściłem. Jedyne co masz, to problem z polskimi częściami mowy, takimi jak przysłówek, rzeczownik itp.
Moja cierpliwość do Ciebie właśnie zawisła na włosku i jesteś o krok od przekroczenia, tej cienkiej granicy. Nie myśl sobie, że jestem jakimś tam statystycznym wyjadaczem chleba z "goszófka". Przykro mi, nie trafiłeś na frajera. Jeszcze jedne pomówienie i spotkamy się w sądzie ! Mam nadzieję, że dociera to do Ciebie, bo tu nie jesteś anonimowy i Twój nr IP Admin będzie musiał na wezwanie sądowe okazać. To nie forum sf, gdzie możesz uskuteczniać swoje pajacowanie.
edit: Skończyłem z Tobą dyskusję.
Chłopie ale się spiąłeś spokojnie bo Ci żyłka strzeli! Sam nakręciłeś teraz tą sprawę jakby Cię to rajcowało!
Dla mnie "anty falubaz" jest formą obraźliwą i zapytałem tylko czy tak po prostu tutaj można nic więcej! A ty zrobiłeś szopkę widzę którą starasz się poprzeć swoją elokwencją. Ośmieszasz się trochę z tymi sądami wpadłem prawie pod stół ze śmiechu. Co mnie obchodzi że masz 34 lata co to ma do rzeczy??? Ja mam 36 i co z tego? Nie rozumiem Cię chłopie.
Cieszę się że zakończyłeś ze mną dyskusję o którą nawet nie prosiłem.
Bye
Widzę że Panowie tutaj ostre konwersacje przeprowadzają, a ja powiem tak może w wielu kwestiach z misiek_kssg się nie zgadzam i on ze mną też nie ale tu muszę go poprzeć bo też za bardzo nie rozumiem twoich aluzji do nazwy anty, co Cię to obchodzi, napisał tam coś obraźliwego bezpośrednio do Ciebie? nie, a do klubu również, rozumiem jakby miał napisane "falubaz to leszcze" czy coś w ten deseń ale tak nie jest, po za tym jeszcze w jednej kwesti zgodzę się z misiek_kssg otóż wydaje mi się że ta gra nie stwarza podziałów na kluby bynajmniej mega widocznych i wpływających na zabawę, sam jakoś wielce żadnemu klubowi nie kibicuje a gram z czystego zamiłowania to żużlu a nie do klubu, więc krótko, bo ja też się rozpisałem Duży uśmiech , wydaję mi się że nazwa anty nie powinna budzić u Ciebie takich emocji i tyle!
A tak żartem to idąc Twoim tokiem rozumowania można powiedzieć że terroryści musieliby podać do sądu antyterrorystów bo mają anty w nazwie? haha Język
a co do drugiego pytania odnośnie ogłoszeń na pw to wydaję mi się że przeginasz i chcesz kogoś udupić kapując na niego bo chce sprzedać zawodnika - to nie ładnie! jak Ci ta wiadomość nie odpowiada to ją usuń i tyle i nie rób zamieszania
Panowie misiek_kssg i emillo , przystopujcie troche OK!!!
Jeżeli taka ostra wymiana zdań sie nie skończy, to zastosuje wobec was środki przymusu bezpośredniego Język
Teves Spoko Spoko Nie sądziłem że zadanie dwóch pytań wywoła takie "uniesienie" Oczko
Jack21 jeśli chodzi o poczty w sprawie transferów to właśnie tak postanowiłem robić, czyli usuwam.
No od słowa do słowa i zadyma gotowa.
A jeżeli chodzi o poczte to najlepiej jak nie interesuje to ignorować sprawe.
ZAMYKAM!