Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: spadek średniej u juniora w szkółce.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam .
problem dosyc nietypowy.

otóż mam 2 juniorów w szkółce - 15lat (talent 2) i 14lat (talent 4).
wszystko bylo by ok gdyby nie dziwny...spadek średniej 0.o

a mianowicie jeszcze kilka dni temu srednia 15 latka oscylowala w granicach 50.2-51.8
natomiast 14 latka 42,5-44,2
od kilku dni ( chyba po tym jak server został przeniesiony) nagle im spadła bardzo mocno
tj :
15 latek - 47,9-50
a 14 latek 41.30-42.6
wiec nie wiem czy przypadkiem przenosiny servera nie zadzialaly tak jak by zaczynali oni trenowac od nowa i losowo przydzielił im system słabsze startowe średnie.
oczywiscie wiem o wachaniach sredniej itd dlatego tez podałem zakresy w jakich miescili sie wczesniej , a w jakich sa teraz.
prosze o pomoc w tym temacie oraz probe rozwiazania tego problemu.

pozdrawiam
Spadek raczje nie mozliwy. Zmiana średniej raczej też nie. Podaj Twoje ID i nazwiska zawodnikow to sprawdze dni trenignowe
http://www.speedway-world.pl/i,team-4420

juniorzy to oskar klasinski i narcyz szwanka

btw: trafisz po twoim dzisiejszym sparingpartnerze ;p Uśmiech
Klasinski: 28 17 4 16 21

Szwanka: 22 17 25 21 22

Jak widac niedługo bedzie ogrom skoków Duży uśmiech Możliwe ze jakiś dni trenigowych było mniej albo coś, ale niedlugo beda skoki wiec spoko
to ze skoki to ok, ale tak jak pisalem , wyswietlała sie juz inna srednia jakis czas i nagle po przeprowadzinach servera zmalała. :/
mozliwe ze baza szostala wgrana np dzien po skoku jakism ale to nieldugo powinno sie zrekompensowac
w pewnym sensie owszem , ale ogólnie to jestem "w plecy" jak to się mówi. chyba kazdy wolalby zeby jego junior mial skoki od sredniej 44 niz 42... to jednak robi sporą róznice..
Iiiiiiiiiiii?