Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Czwórmecze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A kto powiedział, że jak będą zmiany, to nie będzie wynik piątki zawodników? Zobacz jak to jest w DPŚ. Muszą pojechać wszyscy dobrze, mimo, że można zastosować Jokera. 1 czy 2 zawodników i tak nie wygra całego czwórmeczu.
też racja !!! ALE !!! taka poprawka zmusza śledzenie takiego czwórmeczu aby zrobić takową zmianę czy też zmiany Oczko a nie każde zawody są ustawiane tak aby godzina odpowiadała wszystkim zainteresowanym a to już nie to samo bo były różnice o 1 czy 2 pkt które decydowały o zwycięstwie
Dokładnie widzę że większość rozumie a kolega wyżej to kłania się regulamin żużlowy...
Jackera można użyć tylko RAZ i zawodnik który jechał już jako jocker NIE MOŻE jechać ponownie jako taktyczna, także ta zmiana powodowałaby to że większość użytkowników siedziałaby na czwórmeczach i może też więcej ludzi zawitałoby na tej grze bo np. zobaczą że w porownaniu do bardziej popularnego Smanagera jest więcej opcji. A wracając do kolegi który mówi że tylko 2 zawodników pojedzie to nie prawda, bo jeżeli mamy w składzie 2 liderów to z rezerwy mogą jechać tylko raz... Oglądałeś kiedyś DPŚ na żużlu??

Dla przykładu... :

1.Zawodnik nr 1(2,1,1,0,-)
2.Zawodnik nr 2(3,2,3,2,4!,1)
3.Zawodnik nr 3(0,0,0,-,1)
4.Zawodnik nr 4(3,3,3,2,1,1)
5.Zawodnik nr 5(1,1,1,2,1)

To tylko przykład, myślę że zawodnik z numerem 1 i 3 w tym przypadku nie byłby poszkodowany, ponieważ i tak pojechałby 4 razy, a czwórmecz zyskałby tym samym na atrakcyjności... Założyłem ten post i widzę że większość się zgadza więc w czym problem???? Zainteresowanie tym postem o tym świadczy o poprawności takiego rozwiązania... pozdrawiam
Dokładnie! Czwórmecze zyskałyby na atrakcyjności i to dużo!

Stefik napisał że to tylko taki dodatek ale kara za brak składu jest więc zmiany też można by było wprowadzićCwaniak
Dodatek dodatkiem ale ile by to dało plusów chociażby podczas Ligii Miast gdzie widać że coraz mniej chętnych obecnie jest, jestem na Takk!!
ggregory93 przeczytałeś co ja napisałem ????? że musisz być online aby takowe zmiany zrobić bo same raczej nie wskoczą, a nie każdy może siedzieć na kompie o każdej porze dnia
to było moje zdanie ten temat i to wszystko będzie jak będzie, napisałem tylko że nie każdemu musi to odpowiadać
Kolego Roko mówiąc o tym wyżej nie miałem na myśli ciebie tylko kolege co napisal ze tylko 2 zawodnikow jedzie pozdrawiam
spoko, uważam że każdy może tu wyrazić swoje zdanie : ja , ty jak każdy inny i to należy uszanować również pozdrawiam Oczko
Jest 5 zawodników można wystawić jakich sie chce, zmian nie będzie. Zamykam.
Stron: 1 2