Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: umowa sponsorska-miejsce w tabeli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam.dzis dostalem wiadomosc zajales 4 msc. w lidze i otrzymujesz nagrode od sponsora.wszystko pieknie ladnie ale zajalem miejsce 5.przedemna jest 2 botow wiec moglbym ewentualnie dostac 3 miejsce ale napewno nie 4.prosze o sprawdzenie i z gory przepraszam bledy 6 liga 23 klasa
dołączę do tematu o z podobnym problemem
dostałem wiadomość

Umowa sponsorska
Umowa sponsorska zawarta między Internetowa Liga "Masterly-League" a Twoim klubem dobiegła końca. Zgodnie z założeniami zostały wpłacone na Twoje konto środki za rezultaty ligowe. W tym sezonie zająłeś 1 miejsce.

Wartość nagrody: 750 000 zł.

ok dziękuję i jestem wdzięczny ale gdy wchodzę w sponsoring widzę

Posiadasz podpisaną umowę z: Internetowa Liga "Masterly-League"
Internetowa Liga

Nagroda za 1 miejsce: 900 000 zł
Nagroda za 2 miejsce: 780 000 zł
Nagroda za 3 miejsce: 660 000 zł
..........

dlaczego sostałem 750 000 a nie 900 000 ???
Dobrze dostałeś bo teraz już po awansie wyświetla się Tobie kwota już za ligę wyższą i tyle byś dostał jakbyś 1 miejsce zajął w 4 lidze ale Ty wygrałeś w 5 lidze i się zgadza bo jest 750 000 Oczko
Na potwierdzenie słów Henrik'a mogę dodać tylko, że masz podaną również poniżej tygodniówkę jaką możesz otrzymać w nadchodzącym sezonie w przypadku przedłużenia umowy (takiej na pewno nie miałeś).
faktycznie tygodniówka 96k Uśmiech ok dzięki za wyjaśnienie i za problem Duży uśmiech