Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Rekord TOru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rekord: Kryspian Gadomski (67.8592 sek)

Umnie ten gościu ma rekord toru... ale.. jest to rekord widmo.. nigdy nikt nie zblizyl sie nawet do takiego czasu.. najlepsze były koło 74 sek.

A poprzednim rekordzistą był Arkady Chałas z CWKS Resovii Rzeszów.. bodajże 73,8...

Nawierzchnie mam ciągle tą samą, więc nie wiem o co chodzi.. ten rekord nie został nawet w żadnym meczu zrobiony .. dziwneZdezorientowany

Ciekawe jak on mógł zrobić rekord mojego toru w meczu innych drużyn ???

Dnia 2010-09-06 zawodnik Kryspian Gadomski z czasem 67.8592 ustanowił rekord toru na stadionie Diabły Stadium. Wydarzyło się to w meczu Unia Leszno vs. GKM Grabówka.
ja jestem za tym żeby rekordy po usuwać
no,ale to jest rekord zrobiony na torze Unii Leszno, a nie moim!
Ja też składam zastrzeżenie ale co do czasów osiąganych przez zawodników.

Oto mecz który odbył się na starym silniku :http://www.speedway-world.pl/layout/i,live-19055
A ten na nowym:http://www.speedway-world.pl/layout/i,live-19055

Pogoda ta sama NDC gorsze o prawie 2 s.
Rekord 72,15 wiec wątpie zeby ktokolwiek kiedykolwiek ten rekord pobił:/
Stefik coś jest pomieszane z rekordami toru. Byłem święcie przekonany że rekord na AMS ma Osumek, sprawdzam a tutaj gość od Speeda. Patrzę w historę gostka "Dnia 2010-09-06 zawodnik Hektor Chrom z czasem 68.7931 ustanowił rekord toru na stadionie Arena Małych Stupek. Wydarzyło się to w meczu Victory Leszno vs. Fc Plac Leszno."

Moja propozycja wykasować tabelę z rekordami torów.
rekordy beda wykasowane po tym sezonie.

Asteck666

no u mnie to samo
mecz w Rawiczu z kimś tam... w ogóle moja drużyna nie jechała (Demogorgon Wrocław).... no i sobie ustalili rekord mojego toruJęzyk
I W OGÓLE KIEDY!!!! 8 WRZESIEŃ!!!!!

"Rekordy zawodnika
Dnia 2010-09-08 zawodnik Albin Wróbel z czasem 72.1779 ustanowił rekord toru na stadionie HELL STADIUM. Wydarzyło się to w meczu RKS Kolejarz Rawicz vs. Kuntrachcice Czekanów."
spokojnie. bedzie reset po sezonie.