Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1 liga 2 klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam wszystkich w nadchodzącym sezonie Duży uśmiech
6 sezon w 1.2 i 5 podejście do awansu, może się uda Oczko
Hyziu trzymam kciuki Oczko mam nadzieję, że Kowalczyk się przyda i pociągnie zespół do awansu Oczko

kyjo81

Witam. Jeszcze nie było mi dane jeździć na zapleczu ekstraklasy. już się nie mogę doczekać pierwszego meczu,a le nadziei sobie nie robię. Będę walczył o utrzymanie i mam nadzieje że osiągnę swój cel. pozdROW...
NO TO ZACZYNAMY NAJPIERW MOJE TYPY NA KONIEC SEZONU

1.POWER GNIEZNO - w końcu upragniony awans
2.CZORTY MYŚLIBÓRZ -baraże
3.UNIA TARNÓW I -niezły wynik bardzo grożni u siebie
4.POLMO - tradycyjnie by było
5.UNIA LESZNO -jak sie weżmie może być wyżej
6.STAL GORZÓW - zapomniałem o nich mogą być dwa oczka wyżej na pewno nie niżej
7. PAULA BYDGOSZCZ-nie wiem czemu
8.ANIOŁY UNIBAX - zobaczymy co Tevez pokaże
9.ROW MANHATTAN RYBNIK - nie znam zespołu rowni dobrze może być na siódmym
10. PAJĄKI RYBNIK - ktoś frycowe musi zapłacić
TO SA TYLKO MOJE TYPY NAWET NIE PRZEMYŚLANE TAKŻE BEZ ŻADNEGO FOCHA PROSZĘ

A TERAZ TYPY NA NIEDZIELĘ

Najbliższa 1. kolejka - 2012-12-09 (Niedziela)
Polmo vs Unia Tarnów I 47:43 -może być ciężko nie wiem jak nowy silnik i zawodnicy po obozach
ROW Manhattan Rybnik vs Unia Leszno 41:49 -Unia jest dobra
Pająki Rybnik vs Stal Gorzów 36:54 - Stal zdecydowanie lepsza
KS Czorty Myślibórz vs POWER Gniezno - 44:46 - hit kolejki dla Hyzia KOWALCZYK pomoże
Paula Bydgoszcz vs Anioły UNIBAX - 46: 44 - trzymam za Tevesa
typy:

Polmo vs Unia Tarnów I 50:40

ROW Manhattan Rybnik vs Unia Leszno 42:48

Pająki Rybnik vs Stal Gorzów 40:50

KS Czorty Myślibórz vs POWER Gniezno 48:42

Paula Bydgoszcz vs Anioły UNIBAX 44:46
Witam wszystkich nowych i tych starychUśmiech Mam nadzieje, że fajnie będzie toczyć walkę o ligowe punkty z wamiUśmiech
Ja od siebie za dużo nie wymagam. Mam zamiar powalczyć tylko z benjaminkami i spokojnie zejść do 2 ligi...Mam nadzieje, że na poziomie baraży się uplasuje w tabeli. Niestety moja drużyna jest za słaba , żeby zdziałać cokolwiek w 1 lidze, więc powygrywam troche w przyszłym sezonie w 2 lidze i postaram się podrasować klubUśmiech Powodzenia!

LIGĘ WYGRA HYZIU Duży uśmiech
Natomiast dół tabeli dla Pauli i pająków.
moje typy 3 kolejka :

POWER Gniezno vs Anioły UNIBAX 58:32 - gniezno to jak dla mnie faworyt do awansu od kilku sezonów ociera sie o ekstraklase i mysle ze w tym sezonie awansuje


Polmo vs ROW Manhattan Rybnik 48:42 - obie ekipy maja podobny skład ale handycap robi swoje wiec na plus dla polmo

Pająki Rybnik vs Unia Tarnów I 40:50 - unia dysponuje lepszym skladem , a rybnik jak widze po meczu ze mna ( nie mam dobrego składu ) bedzie walczył o utrzymanie

KS Czorty Myślibórz vs Stal Gorzów ??? - tutaj nie za typuje ale napisze tyle ze jezeli górny bedzie objezdzał lidera z mysliborza to powinien byc wynik na styk tyle ze nalezy pamietac ze handycap robi swoje i to duzo .u mnie brak 1 podstawowego zawodnika jak na ta chwile nie ma nikogo wartosciowego na LT

Paula Bydgoszcz vs Unia Leszno 45:45 unia trzema zawodnikami ma szanse wygrac ale mysle ze wynik bedzie remisowy pzdr
Najbliższa 3. kolejka - 2012-12-23 (Niedziela)
POWER Gniezno 60:30 Anioły UNIBAX
Polmo 49:41 ROW Manhattan Rybnik
Pająki Rybnik 41:49 Unia Tarnów I
KS Czorty Myślibórz 50:40 Stal Gorzów
Paula Bydgoszcz 41:49 Unia Leszno

Asteck666

Jeśli ktoś jeszcze chciałby się zapisać do turnieju SW Liga, to zapisy trwaja do poniedziałku, szczegóły w dziale "TURNIEJE" -> "SW LIGA".