Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 2 liga 2 klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No to zaczynamy bój o 1 ligę
No to widzę że drugoligowcy się rozpisali

Asteck666

Tu i tak się dzieje więcej na forum niż w grupie, w ktorej ja jestem Duży uśmiech
A u Ciebie w lidze ciekawa walka będzie o awans

Asteck666

Noooo.... dalem ciala, bo zapomniałem wystawic składu w tamtym tygodniu w sobotę i teraz może się okazać że zabraknie mi tych punktów.
No koledzy widze że walczycie ostro w ligach, ja sobie stanowczo odpóściłem w 1 lidze bo zamierzam budować się w 2 lidzeUśmiech
Draco Squad Koscian i tak wygra w cuglach Język
No ba jak się ma trzech najlepszych zawodników w lidze to trudno by nie wygrał.
Chyba że mu się jakaś kontuzja niespodziewana pojawi
I tak już ma dużą przewagę, a jak mu się trafi kontuzja to w najgorszym wypadku nie skończy ligi z kompletem punktów
To fakt.
Szkoda że Shahtar tak często zamula bo niałby 2 msc lub by walczył z Prosperem o 1 miejsce
Ale matti żeś mnie zlał na 'kwaśne jabłko' , poi tym transferze to teraz chyba w barażach pojedziesz.
No trochę się zdziwiłem, że tak wysoko wygrałem liczyłem, że wygrana 50:40 to max co mogę zrobić Oczko
Zobaczymy jak to będzie, do końca sezonu jeszcze daleko a za tydzień rewanż u ciebie Uśmiech
Rewanż jakoś mi się udał Uśmiech skromny bo skromny ale przy twoich rajderach to czuję się zadowolony
Handicap robi swoje ale i tak ja jestem też zadowolony Oczko