Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Kara za brak składu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W dniu dzisiejszym otrzymałem karę za niewystawienie składu na mecz. Nie byłoby to nic dziwnego, tylko że moi zawodnicy są na obozie.
I tak musisz wystawić skład nawet jak są na obozie, będą wykluczenia ale wtedy kary nie ma
Bezsens jest totalny. Skoro zawodnicy jadą na obóz, to dlaczego mam wystawiać skład ? Do poprawki to.
to po co organizowałeś sparing skoro wysyłałeś zawodników na obóz...też bezsens totalny...
A dlatego że ustaliłeś sparing i dostajesz za niego kasę.
(2012-12-04, 21:15:30)jacekpulo napisał(a): [ -> ]to po co organizowałeś sparing skoro wysyłałeś zawodników na obóz...też bezsens totalny...

A pomyślałeś może nad taką ewentualnością, iż do końca nie wiedziałem, że wyślę swoich zawodników na obóz i wcześniej zaklepałem spara ? Co do kasy za odbyty sparring, to co za problem nie naliczyć przychodu za zawody ? W takim przypadku jak mój, kasę powinien otrzymać tylko zespół, który nie pojechał na obóz i stratuje w sparringu.
Stary ale robisz problemy a tak naprawdę to sam zawaliłeś, zorientuj się w zasadach może najpierw a później pisz takie bzdury
sprawa jest prosta masz sparing wystawiasz skład, nie wystawiasz masz kare!
trudno pojąćJęzyk?
Widzę, że jak tylko ma się jakieś zastrzeżenia do gry i spróbuje o tym napisać na forum, to od razu atakują sami siepacze. Rozumiem, że jest ciche przyzwolenie na to... Już teraz wiem Panowie, skąd tyle postów macie na koncie... Jak napiszę, że na forum tej gry panuje dziwny klimat, to mnie pewnie zaraz będziecie wyrzucać stąd... Dużo nauki jeszcze przed Wami !
Nikt Cię nie będzie wyrzucał tylko spójrz na to tak na chłopski rozum jak masz sparing to wystawiasz skład i tyle, ja tu nie widzę żadnego błędu i tyle.
no ja też nie widzę błędu Duży uśmiech

a co do pomysłu z płatnością tylko dla jednego zespołu to dziwnie troszkę żeby na jeden tydzień w sezonie kod gry zmieniać chyba za dużo zachodu jak dla mnie