Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 9 sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
A kiedy kolejny? Wraz z nowym sezonem ligowym?
Nie, pewnie gdzieś za ok 3-4 tygodnie max. wystartuje kolejny sezon.
bandyta nie zorganizował jeszcze barażu o 1 ligę. Co z tym fantem? Ostatnio w grze logował się 13.01. Jeśli jutro nie zaloguję się to ja zorganizuję baraż.
Ostrowskie Diabły również nie zorganizowały barażu.

------------------

E: nie aktualne Oczko
jacekpulo - organizuj
Tak jak najbardziej, jak tu zgłaszacie coś to odrazu możecie zorganizować, już kilkakrotnie mówiłem że nie trzeba czekać na moją decyzje
juz organizuje, ustawie na 20 zeby było wiecej czasu
Nazwa: Liga Juniorow - baraz o 1 lige
Data: 2013-01-21
Godzina: 20:00:00
1 zespół / gospodarz: bandyta (bandyta)
2 zespół: Werewolves Staszów (jacekpulo)
3 zespół: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81)
4 zespół: Intermas (masyo)

Wyniki
1 Miejsce! ROW Manhattan Rybnik - 46pkt.
2 Miejsce! Intermas - 36pkt
3 Miejsce! bandyta - 35pkt
4 Miejsce! Werewolves Staszów - 33pkt.

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-5062
No i czas na Finał 9 sezonu !! Czy poznamy trzeciego mistrza tych rozgrywek czy moze Squal po raz trzeci zdobędzie tytuł najlepszej juniorskiej drużyny?
Jedno jest pewne, jedna z tych 'Trójek" napewno się spełni. A zawodnikom życzę samych owych trójek w turnieju finałowym Uśmiech
Taka krótka zapowiedź na trzy Uśmiech
No na pewno będzie jakaś 3 , Jedyne co mnie ******** to pkt 4 regulaminu !!!

"4.Po rundzie zasadniczej, 8 najlepszych drużyn awansuje do półfinałów a z nich 4 najlepsze do finału.
Półfinały i finały będą odbywać się na torach drużyn wyżej rozstawionych w rankingu LJ.
Baraże natomiast na torach drużyn z najwyższego miejsca.
Handycupu i tak nie ma, ale chodzi o to żeby była jakaś kolejność organizacji."

P.S. Ranking LJ , czy tabela LJ danego sezonu ?? niedoprecyzowane Smutny
Ok, w sumie to ranking jest nie odświeżony, więc robiłem to wg tabeli. Widzę że jest już zorganizowane, wiec no nie cofne już tego. Przepraszam za błąd, handycupu jak wiadomo nie ma w czwórmeczach.
Powinienem domagać się organizacji w terminie opóźnionym za tydzień, ale się nie domagam. Czas nadrobić zaległości, tor u bandyty ustali kolejność tego sezonu.
Speed stworzysz 3 ligę w LJ? bo paru nowych się zapisało, będziesz miał jeszcze więcej roboty Język
jeżeli będzie duża liczba chętnych, to będzie 3 Liga
Stron: 1 2 3 4 5