Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: E-liga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No to zaczynamy bój o złoto....
no ciężko będzie w tym sezonie
Przede wszystkim ciekawie Oczko
Mam nadzieje ze temat będzie aktywniejszy niż w ubiegłym sezonie. Może wrócimy do typów ??

Chyba nic zaskakującego nie powiem, jeśli moim celem jest 3 raz zdobycie mistrzostwa Uśmiech

Moje typy na najbliszą kolejkę :

Victory Leszno vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - 1 kolejka i odrazu szlagier na szczycie. No będzie się działo. Victory bez Barawąsa , który opuścił klub ze względu na kończacy sie wiek juniora. W jego miejsce zakontraktowana Hektora Hawryło, lidera byłego Ekstraligowca Ostrowskich Diabłów. Gorzowianie jedynie pozbyli się Juranda Mirasa. Tutaj raczej obstawiam zwycięstwo mistrzów Uśmiech

Lotos Gdańsk vs GoodFeels Leszno
Ciekawie jak ten sezon rozpoczną Gdańszczanie. poprzedni nie był dla nich raczej udany, natomiast podopieczni Stefika zdobyli medal. Obie drużyny nie poszalały na LT w tej przerwie. Lotos to głównie Żak i Pawlak, podobnie w GoodFells wynik prowadzi 2 zawodników Węgrzyk i Iwanicki, lecz mają lepszą drugą linie. Stawiam na moich miejscowych rywali, GoodFells Uśmiech

Sparta Wrocław vs Hawaiki Team Rzeszów W tym sezonie myślę że obie drużyny będą reprezentowały podobny poziom. Sparcie nie udało się zakontraktować zawodnika na poziomie Eligowym, takze pozostają z tym co kończyli poprzedni sezon. Hawaiki na pewno będzie chciał pokazać ze nie na darmo wraca do Elity. Mecz nie wątpliwie bedzie wyrównany, jednak stawiam na gospodarzy.

Polonia Ostrów Wlkp vs ZKS Zdunek Rzeszów Jak dla mnie to Polonia będzie w tym sezonie 'czarnym koniem'. Mają młody wyrównany skład, i myślę że mogą przysporzyć wielu nerwów rywalom. Zdunek ostatnio nie notuje zbyt dobrych początków, zazwyczaj rozkręca się w połowie sezonu. Stawiam na beniaminka Uśmiech

GRYFY Bydgoszcz vs Stupki Gniezno
i ostatni z inauguracyjnych meczów. Jak dla mnie najbardziej niewiadomy. Stupki mają potencjał, ale jak pokazał ostatni sezon są do pokonania. Bydgoszczanom udało sie utrzymać pozycję w Ekstralidze i zapewne będą chcieli wygrywać przyjamniej u siebie. Stawiam na wygraną gospodarzy.
ja się cieszę tym co narazie osiągnąłem .Juz 8-my sezon w E-lidze także sam fakt mnie zadowala że nikt od początku powstania gry poza mną nie jedzie 8-ego sezonu w gronie najlepszych. A sezon pokaże czy w następnym będę mógł się cieszyć po raz 9-ty z jazdy w najlepszej klasie rozgrywkowej.Pozdrawiam
Najbliższa 1. kolejka - 2012-12-09 (Niedziela)
Victory Leszno vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 48-42 szlagier już na rozpoczęcie, przewiduję zacięty pojedynek z lekką przewagą gości
Lotos Gdańsk vs GoodFeels Leszno 47:43 Goście mają jednego zawodnika który pokonuje liderów Gdańska jednak uważam że będzie to troszkę za mało
Sparta Wrocław vs Hawaiki Team Rzeszów 49:41 i tutaj może być różnie bo,no właśnie, bo Jarzębski ale całkowicie nie wiem jak wygląda 2 linia Hawy i dlatego taki wynik Uśmiech
Polonia Ostrów Wlkp vs ZKS Zdunek Rzeszów 53:37 niestety ale Zdunek nie powalczy w tym pojedynku Polonia jest dla mnie czarnym koniem tego sezonu
GRYFY Bydgoszcz vs Stupki Gniezno 48-42 kolejny zacięty mecz Heniu ma przewagę własnego toru i to zaważy na ostatecznym wyniku
Najbliższa 1. kolejka - 2012-12-09 (Niedziela)
Victory Leszno vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 50-40
Lotos Gdańsk vs GoodFeels Leszno 47:43
Sparta Wrocław vs Hawaiki Team Rzeszów 48:42
Polonia Ostrów Wlkp vs ZKS Zdunek Rzeszów 49:41
GRYFY Bydgoszcz vs Stupki Gniezno 46-44
To i ja u was potypuję :d

Najbliższa 1. kolejka - 2012-12-09 (Niedziela)
Victory Leszno vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 52:38
Lotos Gdańsk vs GoodFeels Leszno 50:40
Sparta Wrocław vs Hawaiki Team Rzeszów 47:43
Polonia Ostrów Wlkp vs ZKS Zdunek Rzeszów 50:40
GRYFY Bydgoszcz vs Stupki Gniezno 44:46

Kukuczka

No panowie w szoku jestem ze tak mnie obstawiiacie w roli "czarnego konia" w rozgrywkachUśmiech
Mi sie wydaje ze jestem głównym kandydatem do spadku mam co prawda młody sklad ale mysle ze jeszcze sobie teraz moja mlodziez nie poradzi w Elicie. Z pewnoscia bede chcial chociaz u siebie powalczyc o korzystny wynik zeby chociaz cos wygrac i nie zleciec z hukiem w Elity Język
Z reszta pierwsze kolejki pokaża czy bede cos w stanie wiecej ugracUśmiech
nic nie powiem.... po tej kolejce juz nikle szanse ze cos odrobie... dostawca neta dal ciala i poejchalem skladem z rezerw bo wystawilo z automatuSmutnyporazka.juz nie mam po co walczyc, za duza strata...
ZKS Zdunek Rzeszów vs Stupki Gniezno 46-44
Victory Leszno vs Lotos Gdańsk ---rozegrany
Sparta Wrocław vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. --- rozegrany
Polonia Ostrów Wlkp vs Hawaiki Team Rzeszów 48-42
GRYFY Bydgoszcz vs GoodFeels Leszno 40-50
Wesołych Świąt, życzę wszystkim Ekstraligowcom !
W życiu prywatnym, szczęścia, pięniędzy, jak najmniej problemów, miłości i przede wszystkim zdrowia!

A w SW samych "3" liderów, zwycięstw i osiągnięcia swoich celów !

Kukuczka

Dołaczam sie do życzenUśmiech

Życzył bym jeszcze zeby sie skonczyly wrescie problemy z gra na dobreUśmiech
Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanej zabawy sylwestrowej. nie spijcie się za bardzo Język
Hej, także dołączam się do życzeń, Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia Duży uśmiech
To i ja się dołącze do życzeń Zdrowych i szalonych świat ;-)
ps
jutro wypijcie moje zdrowie gdyż nowe ćwierć wiecze zaczynam :-D
Stron: 1 2