Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zawodnicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zniknęli mi zawodnicy... Ich id podałem Stefikowi w wiadomości w grze. Proszę o szybką pomoc, gdyż żaden z moich zawodników nie rozwija się w przerwie międzysezonowej.PodejrzanyZdezorientowany

MarekAureliusz

Widzę że jeden tylko został. rozumiem że kontrakty im się nie skończyły, tak?
Zniknał mi zawodnik, a co lepsze przeszedł do innego klubu O_o, kupiłem go w przerwie miedzysezonowej (wysyp 200 zawodników na LT) 27 lat ma http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-13233. ID to chyba to 13233
Zawodnik o id 13233 jest jednym z zawodnikow, którzy zniknęli z mojego składu. (Nie przez kontrakty lecz przez błąd). Proszę administrację o ponowne przywrócenie go do mojego składu, a gracza, który kupił go w przerwie międzysezonowej proszę o zwrócenie się do administracji w celu zwrotu kosztów poniesionych przy zakupie w/w zawodnika.
fabregas zawodnik powrócił do Ciebie a kasa została za transfer zwrócona drużynie KG Rzeszów.
To jak kupiłem zawodnika w przerwie międzysezonowej wydałem hajs (owszem została zwrócona) przepraszam ale czekałem na ten wysyp zawodników bo byli atrakcyjni zawodnicy do kupienia więc kupiłem za fajne pieniądze a teraz mi został odebrany... :/ Rozumiem że należy się on drużynie która go już wcześniej miała ale co ja mam teraz zrobić miałem plan kupić 4 mocnych zawodników(który zrealizowałem) aby powalczyć o awans a teraz zostaje mi odebrany silny zawodnik( w znacznym stopniu osłabia siłę drużyny) jakbym wiedział to bym kogoś innego kupił a teraz gdzie ja znajdę tak silnego zawodnika z takie pieniądze. Sorry ale jest coś nie halo. Masz plan przed sezonem realizujesz go i ch*j nagle poszło w piz*u...
Wgl to dlaczego tak się dzieje że znikają ludziom zawodnicy, co to ma być?

MarekAureliusz

(2012-12-10, 20:52:23)Jack21 napisał(a): [ -> ]Wgl to dlaczego tak się dzieje że znikają ludziom zawodnicy, co to ma być?

jaki bulwers Duży uśmiech

a tak serio to nie dziwię się zdenerwowaniu carasta, obecnie na liście transferowej może i by się znalazł taki zawodnik, ale na pewno nie za takie pieniądze jak można wylicytować zawodników w wysypie. Jak by mi ktoś teraz miał zabrać wylicytowanego zawodnika, który stał się podstawą drużyny też bym się zdenerwował. Stefik, chyba nie powinno być problemu wygenerować takiego zawodnika, nie?
No to myślę że teraz wszyscy będą zadowoleni . carasta okazało się że Ryszard Wróbel ma brata bliźniaka i to właśnie on trafił już do Twojego klubu Rysiu Wróbel (6637)
Kasa została pobrana tyle ile zapłaciłeś w licytacji a ten Rysiu to wypisz wymaluj będzie śmigał jak jego brat bliźniak Oczko
BRAWO!! idealna decyzja!
Kupiłem zawodnika Eligiusz Maturski z Dzikie Węże 2012-12-07 za 518 965 zł czy to możliwe, żeby zawodnik ze średnią 61,4 zarabiał - uwaga - Pensja: 46121 zł??? Mój lider zarabia 10% jego pensji, przy średniej ponad 70... zgłaszam jako błąd, budżet mi zrujnuje!!!


Poprawione
no bez 2 zdań błąd i to taki który sporo Cię kosztuje.
Dziekuje, podoba mi się wasze podejście do gracza (: