Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Śledzenie meczu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdy śledzimy mecz w trybie LIVE jest wszystko OK. ale ja np.wolę śledzić mecz w trybie programu zawodów a tam niestety jest parę błędów.
1. Jeżeli zawodnik zanotuje taśmę lub defekt to nie wyświetla odpowiednio t lub d tylko w.
2. Dzisiaj podczas meczu w trybie programu zawodów nie mogłem wprowadzić zmiany taktycznej ani nominowanej nawet po odświeżeniu cache, nie wyświetla zawodników do zmiany, a w trybie LIVE można bez problemu.
Bardzo proszę o zajęcie się tym gdyż naprawdę wolę 1000 razy bardziej śledzić mecz w trybie programu zawodów, może nie tylko ja.
Pozdrawiam.
ad. 1. Poprawiłem
ad. 2. Jakby dało rade potrzebował bym więcej info, skreena może bo nie rozumie. A Dokłądnie to sobie odjadę mecz jakoś niedługo an tym i sam bede wiedział.
Stefik,normalnie klikam w kropeczke przy zawodniku którego chce zmienić,wyskakuje w ramkach jaką zmianę chce zrobić,wybieram np. taktyczną i powinni wyskoczyć zawodnicy do zmiany żebym mógł wybrać kto ma jechać a niestety nie wyskakują,klikasz na 'wybierz zawodnika' i zamiast nazwisk pojawia się drugi napis 'wybierz zawodnika'. A w trybie LIVE jest normalnie,klikasz,są nazwiska,wybierasz jakieś i masz zmianę.
ad 1. Coś słabo poprawiłeś bo w dzisiejszym meczu znów zamiast d wyświetliło w.
Ad 1 poprawione: 14 bieg Norbert Hołys d : )
Coś chyba jest nie tak z tym nowym silnikiem, nie wiadomo jaki jest wynik meczu..........
Warto pomyśleć o nowym terminie meczu ligowego nowego sezonu oczywiście po poprawieniu błędów
znowu to samo 2 pierwsze biegi to 11-1 i zawodnicy mają naliczone punkty nie wiadomo skąd? 5liga 16 klasa-mecz zgodz.10
http://www.speedway-world.pl/i,live-145987

Pierwszy bieg 8:4 Oczko Drugiego nie było wcale.
Ad 2. Stefik dzisiaj było to samo.
Chyba jest naprawione bo dziś nie było problemu.
Jak dla mnie można wątek zamykać...
dzisiaj znów nie było jak trzeba. Ja już nie wiem o co chodzi...
Powinno już teraz być ok Oczko Był jeden błąd który został naprawiony .