Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Cele na ten sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Może masz po prostu tylko szczęście? Język Język
Wolę tę wersję z moją potęgą Uśmiech A jak się nie uda w tym sezonie, to w następnych Uśmiech
Ogólnie cel na tę grę mam prosty- za 7 sezonów walka o wejście do elity! Uśmiech
Uwazam ze zalozony cel osiagnalemUśmiech teraz okaze sie czy uda sie awansowac z barazu, jezeli nie to celem na nastepny sezon bedzie awans z pierwszego miejsca.
no to gratulacje! ja tylko 4 miejsce i następny sezon raczej jeszcze zabawię w 4 lidze może za 2 sezony Inowrocław zawalczy o 3 ligę Duży uśmiech
Ja liczę na spokojne utrzymanie ;D Chcę również odmłodzić trochę kadrę i już w następnym sezonie walczyć o 3 ligę Oczko
A wiec awansowac sie nie udalo chociaz duzo slabszy nie bylem w barazu. Cel na nowy sezon jest jeden-pierwsze miejsce! Latwo nie bedzie bo nie wiem na co stac spadkowicza i te druzyny ktore awansowaly, ponad to jeden z klubow montuje naprawde solidny sklad ale zobaczymy.
no chyba w koncu sie uda nie? ile juz sezonow bawisz w 4?
ja stawiam sobie za cel utrzymanie, oslabilem troche sklad osttnio wiec o nic wiecej niz o 4msc nie powalczeJęzyk
hm awansowałem do 4 ligi wiec pierwsze co myślę się utrzymać ale zobaczymy jak będzie Język
Z Kiczmachowskim sie utrzymasz,spokoDuży uśmiech
marek ile siedzisz w 4 pytalemJęzyk
Teraz bedzie czwarty sezonDuży uśmiech
no to zdecydowanie czas na awansDuży uśmiech
Latwo sie mowi... gdybym mial z 10 baniek to pewnie!!!
pozycz od tevesa:D
(2013-08-05, 20:35:11)Marek79 napisał(a): [ -> ]Z Kiczmachowskim sie utrzymasz,spokoDuży uśmiech

No póki co jestem z niego zadowolony Uśmiech
Stron: 1 2 3