Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Konto VIP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Składam propozycje by w nowej wersji nie było podziału na sliver/gold vip tylko był ogólnie VIP.
Taki watek był już poruszany. Ma to na celu ujednolicenie kont z większymi prawami.
Przejęło by to funkcje obecnego Gold Vipa tzn. wszystkie możliwości które są dostępne teraz.

Cennik jaki miałby być:
za miesiąc 4 zł
za 6 mies 20 zł
za rok: 33 zł
Cenny oczywiście po konsultacji z ADMINEM.


Prosze o glosowanie i komentarze.


EDIT:
Nowe ceny:
miesiac: 4 zł
6 mies: 17 zł
rok: 32
Podane ceny są oczywiście zmienne w zależności od waszych głosów. Było by to wprowadzone rzem z nową wersją w czerwcu, a więc kilka ciekawych opcji dojdzie Oczko
(2011-05-06, 21:24:03)Krychu710 napisał(a): [ -> ]Składam propozycje by w nowej wersji nie było podziału na sliver/gold vip tylko był ogólnie VIP.
Taki watek był już poruszany. Ma to na celu ujednolicenie kont z większymi prawami.
Przejęło by to funkcje obecnego Gold Vipa tzn. wszystkie możliwości które są dostępne teraz.

Cennik jaki miałby być:
za miesiąc 4 zł
za 6 mies 20 zł
za rok: 33 zł
Cenny oczywiście po konsultacji z ADMINEM.


Prosze o glosowanie i komentarze.

Nie bardzo rozumiem ceny podane bo teraz za goldVIP płaci się:
1 miesiąc 4 zł
6 miesięcy 17 zł
12 miesięcy 34 zł

Czemu za pół roku mam płacić więcej jak obecnie jest bo proponujesz 20 zł Huh
Ponieważ obecna cena za pol roku jest promocyjna, a powinna byc tak: policz sobie kupujac 6 x 1 meisiac tj 6 x 4 = 24 a jest tylko 17.

Nowe ceny:
miesiac: 4 zł
6 mies: 17 zł
rok: 32
przeciez teraz i tak gold kosztuje 4 zł to kazdy moze sobie wybrac czy chce golda czy silver ;p mi tam wystarczy silver vip wiec zaglosowalem za podzialem Uśmiech
Mi teraźniejszy cennik odpowiada, jest podział dla tych mniej i bardziej zamożnych.
Szczerze mówiąc mocno się zastanawiam nad zakupem SilverVIPa, bo cena jest przystępna, a w życiu nie dam ponad 30-tu złotych za dodatkowe opcje w grze.
Obecnie zostanie tak jak jest. Ze sprawą powrócimy, gdy będzie to potrzebne. Zamykam.