Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: sypie sie mecz...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
5 liga, 4 klasa...
cos jest nie tak z biegami i w ogole...
mecze z 10 podobno odbędą się o 21
Tak, widzę że przeniesiono na 21.00. Ale czy o to chodzi? Ile weekendów mecze mogą się partolić? Co niedziela błędy. Przecież tak nie można grać. Mecz ustawiłem na 10.00, a nie na 21.00. Ja rozumiem, że pierwsza niedziela po przeniesieniu gry na inny serwer może być trudna. Ale czwarta czy piąta (już nie pamiętam która to)? Przesada!!!
Tak tak już to jest pokazane .

Banda Jonaków Zielona Góra vs Jeanette ROW Rybnik 21:00

np:

SG Stal Gorzów vs Lordy 21:00
Banda Jonaków Zielona Góra vs Jeanette ROW Rybnik 21:00
Orły Woźniki vs Zawsze W Prawo 21:00
Fc Falubazik vs biedronka2016 21:00
U mnie jechali do 10 biegu (nie było 2) a punkty naliczał dobrze naćpany sędzia-w 1 biegu było 6:0 dla mnie a ogólnie 11:1. Szkoda,że to błąd...;-(
Jog ma rację to już przesada. Nie wiemy kto się zajmuje stroną techniczną (serwer itp.) ale chyba trzeba kogoś ściągnąć aby to ogarnął, bo po ostatnich przenosinach ręce opadają. Chyba nie tylko Stefik tym się zajmuje. Powinien ktoś jeszcze panować nad sprzętem i serwerem wirtualnym. W końcu poza rodzajem meczu, w tygodniu sparingi lecą w zasadzie przyzwoicie to czemu akurat ligowe tak się sypią ? Nie po to ludzie ustawiają sobie mecze na do południa aby one nie szły i były przesuwane na 21. Jeśli nie chcemy rozłożyć takiej fajnej gierki, niech zbierze się kilku łepskich chłopaków i niech obejrzą tę wirtualkę o co w tym wszystkim chodzi.
Także po obozie nie widać znaczących zmiam.Owszem przybyło dni treningowych ale to się jakoś nie przekłada na osiągi.Może za tydzień będzie to widoczne,może jestem w błędzie...Przez ten manager od lata nie miałem grama wódy w gębie (poważnie) a wszystko prowadzi do jednego-uchlać się i mieć spokój ;-( W innych managerach nie ma takich wpadek a też zmieniają servery...
Mam podobne wrażenie, że po poprzednim sezonie obóz wniósł w osiągi moich zawodników dużo, dużo więcej. Teraz jest to raptem zmiana kosmetyczna. Żałuję wydanej kasy na obóz.

(2012-12-09, 11:05:39)Sidney68 napisał(a): [ -> ]Także po obozie nie widać znaczących zmiam.Owszem przybyło dni treningowych ale to się jakoś nie przekłada na osiągi.Może za tydzień będzie to widoczne,może jestem w błędzie...Przez ten manager od lata nie miałem grama wódy w gębie (poważnie) a wszystko prowadzi do jednego-uchlać się i mieć spokój ;-( W innych managerach nie ma takich wpadek a też zmieniają servery...
Jeśli mój nowy juniorek prosto ze szkółki ma skille lepsze od seniorów to dlaczego ma czasy gorsze o 3-5 sek. Może to nietrafiony motocykl,może to że 16-17latek nie ma prawa być lepszy od starszych kolegów...
a jaką ma sprawność?
to że ma małe XP bo pewnie 12 a starsi maja pewnie 40-60?
a co do obozów to jak na razie jeden skok był to co marudzicie same dni nic nie dają Język
co do obozów to przecież na ta chwilę dokonał się tylko jeden skok więc trochę za szybko na ocenę co one dały.
No tak-nie wziąłem pod uwagę sprawności. XP to oczywiście 0 a sprawność 70. Wpierw dobiję do 100 i potem będę narzekał. W treningu też trzeba wykorzystać te dni które dał obóz. Na razie zamykam dziób i czekam...

Jeszcze dwa błędy. Kasa za bilety nie została cofnięta a przecież meczu nie było ?!? No i zużycie motorków też zostało naliczone. A co będzie gdy wieczorem puszczę zawodnika na innym motocyklu ? Też mi naliczy zużycie i będę bulił za naprawę dwóch zamiast jednego ? A może mecz został przeniesiony z całym inwentarzem i już nic nie można zmieniać ?
Mam wrażenie że WŁADZA w grze o czymś zapomniała! Mianowicie o informowaniu co i dlaczego w ligowym... A poza tym wg mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby przeniesienie kolejki na następny weekend bo takie przesuwanie godzin rozpoczęcia mija się z celem...
Panowie organizatorzy gry. Wczorajsza kolejka przełożona z 10.00 na 21.00, a potem na 22.00 to jedno wielkie nieporozumienie. Jeszcze parę miesięcy temu świętowaliście 1000 graczy, teraz zostało ich 836. Najważniejsze wydarzenia w tej grze, czyli mecze ligowe są spartolone. Jeszcze raz napiszę, to skutecznie zniechęca do gry. Jeszcze jedna taka kolejka, a sam rozważę rezygnację!