Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowy silnik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wydaje wam się że sprawa z tym nowym silnikiem poszła za daleko, prawie w każdym meczu mam taśmę a dziś to już się załamałem zawodnik ze startem 70 i xp 28 łapie taśmę to chyba lekkie przegięcie....
przecież nawet w realu tak często się nie zdarzają taśmy.....
co sądzicie?
Niestety zawsze po jakichkolwiek zmianach jest paru niezadowolonych... Jak dla mnie jest super.
A może sprzęgło spalił? Język

MarekAureliusz

Też mi się wydaje że tych taśm jest za dużo. Defektów i konuzji może i faktycznie powinno być więcej niż było wcześniej, ale ilość taśm jaka jest teraz to jakiś absurd.
kiedyś wystarczyło 55 startu i 23 xp, by uniknąć "taśmy".
aktualnie potrzebny jest start na 100 i 50 xp ! to jest delikatnie ujmując... zbyt wygórowane.
"taśmy " były i będą jak dla mnie ok .
(2012-12-12, 20:52:09)misiek_kssg napisał(a): [ -> ]kiedyś wystarczyło 55 startu i 23 xp, by uniknąć "taśmy".
aktualnie potrzebny jest start na 100 i 50 xp ! to jest delikatnie ujmując... zbyt wygórowane.

Wygórowane to mało powiedziane, to jest mega przesadzone jak dla mnie...
Chyba chłopaki mają rację, bo od czasu gdy wprowadzono nowy silnik, tylko w jednym meczu (licząc sparingi, czwórmecze i ligę) nie było jakiejś taśmy. Toż to prawie norma jak na mecz. Gdy ma to przeciwnik to się cieszymy w duchu ale jak nas dotknie to już nie jest tak fajnie. Wydaje się mi osobiście, że jest tego trochę za dużo. Niech będą taśmy ale trochę rzadziej.
Dokładnie, taśma co mecz to zdecydowanie za często!
no taśm jest troszke za dużo, dziś w czwórmeczu mój najlepszy zawodnik z dobrymi skillami miał 2 taśmy na 5 startów, zdeko przesada...
(2012-12-14, 21:42:27)Teves napisał(a): [ -> ]no taśm jest troszke za dużo, dziś w czwórmeczu mój najlepszy zawodnik z dobrymi skillami miał 2 taśmy na 5 startów, zdeko przesada...

Teves musimy jakoś zacząć pisać do Stefika aby zdeczko zmodyfikował silnik i zmniejszył liczbę taśm, nie tylko my jesteśmy tego zdania. Proponuję aby temat wrzucić do propozycji i poddać go ogólnej dyskusji.
W silniku biegowym 4meczy byl jeszcze stary współczynnik. Poprawiłem go na taki sam jak w meczach czyli 2 razy rzadziej będą.
ale 2 razy rzadziej w ogóle czy tylko w 4meczach?
w mecZach juz bylo poprawione, zmieniłem w 4meczach.
to dlatego dziś nie miałem taśmy Duży uśmiechDuży uśmiech
Została zmieniony jeszcze raz współczynnik występowania taśm w meczach i czwórmeczach. Taśmy teraz będą dwukrotnie mniej występować jak to miało miejsce do dzisiaj.