Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Asystent sparingowy - losowy przeciwnik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Propozycja jest banalna. Niejednokrotnie zdarza nam się, że zapomnieliśmy znaleźć sparingpartnera na dzień następny. Jest późno i nie mamy ochoty ani czasu rozsyłać zaproszeń na sparing. Propozycja jest taka, by stworzyć pulę drużyn, które szukają sparingpartnerów na dany dzień.

Klikalibyśmy przycisk - dobierz losowo sparingpartnera - a komputer wylosowałby nam przeciwnika na sparing (przeciwnik musiałby być w puli sparingowej).

Mam nadzieje, że wiecie mniej więcej o co mi chodzi.
bardzo przydatny pomysł.dobrze by było żeby też wyszukiwało osoby online aby odrazu przyjęły zapro.
noo dobry pomysł. Taka zamiast tablicy ogłoszeń na forum ;d ale fajnie by było gdyby ustawiało się także godzine wstawiając naszą propozycje ;d
Jest coś takiego w konkurencji i niezbyt chce kopiować, dlatego u nas jest asystent sparingowy.
Ale można to inaczej nazwać. W sumie nie wiem jak jest u konkurencji, ale tutaj na prawdę by się przydała taka opcja Oczko Zgłaszasz swoją drużynę, że chcesz jechać tego i tego dnia, wybierasz kilka odpowiednich godzin które pasują i jak kogoś Ci system dobierze, to od razu masz ustawiony mecz Oczko Byłoby to bardzo dobre Oczko Bo nieraz człowiek potrzebuje meczu na jutro, chce ustawić i pech, bo nie ma nikogo aktywnego, kto mógłby przyjąć zapke. ;/
hmm to może zamiast tej listy zrobic jakas funkcję typu:

-wybrać datę i godzinę na kiedy chcemy sparing. zapisana była na liście, której byśmy nie widzieli.

-dla osoby szukającej sparingu: wystarczyło by wybrać porządaną datę i godzinę. kliknąć "zatwierdź" i automatycznie by łączyło losowo z istniejącą propozycją akceptując sparing ;D

Moim zdaniem to już wydaje się być czymś innym niż u konkurencji ;d a szkoda, żeby zabrakło podstawowych funkcji Język
Ja bym nie chciał żeby system dawał mi przeciwnika z automatu.... to jest manager i ostatnie słowo powinien mieć manager.
Pomysł fajny lecz promujący lenistwo. SW jest managerem i trzeba trochę posiedzieć w grze a nie wszystko na tacy podane. Jestem na duże NIE
z jednej strony ok ,ale....
Ale fakt automatycznego przyjęcia sparingu mógłby powodować wystąpienie dużej ilości kar za brak składu. to mogło by zrazić dużą ilość graczy i tworzyć dużą ilość nieporozumień.

w ogólnym rozrachunku jestem na nie.
Asystent sparingowy działą w porządku. W godzinach szczytu łatwi znaleźć aktywną osobę bez sparingu an dany dzień i się zgadać. Zamykam.