Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sprzedaż/wymiana zawodnika bez licytacji.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Chodzi mi o to aby była możliwość wymiany zawodnika pomiędzy klubami bez licytacji, a dokładniej o to: powiedzmy dogaduje się z danym graczem ze sprzedam mu 2 seniorów a w zamian on sprzeda mi juniora z dopłatą bądź bez, to już wiadomo kwestia dogadania. Teraz nie ma takiej możliwości ponieważ wystawiając na licytacje wiadomo że ktoś może podkupić zawodnika.
Czekam na komentarze, pozdrawiam! (:

MarekAureliusz

jak na moje to grozi zbyt dużymi nadużyciami
Na 100% byłyby grube przekręty i nie byłoby możliwości kontroli tego procederu. Jak dla mnie-ODPADA.
Duże NIE. Duży uśmiech
Jestem tego samego zdania jak obaj Markowie. Nie przejdzie
Carasta, Twój pomysł jest bardzo ciekawy. Problem polega na tym, że nie wszyscy gracze są poważni i na pewno będzie sporo przekrętów. Jak widać zresztą po ilości graczy i bootach. Sam pomysł jak pisałem bardzo fajny jednak w naszej grze w obecnym stanie, niezbyt realny do wprowadzenia, bo przyzwolimy na jawne przekręty. Ogólnie za pomysł byłbym na TAK, ale patrząc realnie nie widzę tego w praktyce.
Niestety pomysł sam w sobie ciekawy, niestety w takiej formie nie do przyjęcia ponieważ generował by nieuczciwość
Lepszym rozwiązaniem była by lista zawodników do wypożyczenia. Gracze wystawiali by zawodników na taką listę, wypożyczający płaciłby tyg. pensję zawodnikowi i 30%-50% wartości kontraktu klubowi od którego wypożycza zawodnika. Warunek by wystawić zawodnika na taką listę jest taki, że zawodnik nie może jechać w żadnym meczu ligowym ani pucharowym(nie wliczamy czwórmeczy, sparingów i zaw. indywidualnych) oprócz tego można wypożyczyć tylko jednego zawodnika z jednego klubu, to tak by nie dochodziło do przekrętów i wypożyczania całych składów. Zawodnik powracałby do swojego macierzystego klubu po ostatniej kolejce sezonu.
Propozycja nie przejdzie a temat zostaje zamknięty.