Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Trening
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
wiesz ja na razie też nie ale aktualnie nie widzę tego w jasnych kolorach..
skoro już jest taki temat to wyrażę swoją opinięDuży uśmiech
Rozumiem że takie rzeczy jak awarie się zdarzają i nie to mnie denerwuje tylko reagowanie adminów. wydaje mi się że 2 osoby w tym tylko 1 typowo wykonawcza to mało żeby to wszystko ogarniać w miarę na bieżąco, wszyscy wiemy że każdy ma swoje życie i admini też i nie będą w stanie siedzieć w grze 24h i dlatego myślę że adminów powinno być co najmniej ze 4 w tym oprócz Stefika ktoś kto ogarnia kod, żeby zawsze ktoś był i mógł szybko zadziałać i naprawić to co nie gra i przede wszystkim poinformować o błędzie, największe gry przeglądarkowe mają ogromne sztaby takich ludzi i dlatego cały czas się rozwijają i wzrasta liczba graczy a u nas aktualnie jest tendencja spadkowa.... tyle moją opinią, wiem że wiele osób może się nie zgodzić ze mną ale ja tak to widzę i myślę że od takiego kroku trzeba by rozpocząć dalszy rozwój gry bo co nam z reklam skoro jest jak jest...
Od razu Krakowa nie zbudowaliUśmiech Nie ma co dramatyzować tak myślę... zima jestUśmiech Na kolei też się pierd...Uśmiech
Jack21,masz trochę racji,nie przeczę...ale myślę że Stefikowi i reszcie która mu pomaga trzeba dać czas i jeszcze raz czas. Jest teraz więcej problemów przez ten nowy serwer,przenosiny i wszystko z tym związane (tak mi się wydaje,mogę być w błędzie). Ja wiem jak używać przeglądarki-o reszcie mam mgliste pojęcie i dlatego nikogo nie atakuję,nie pyskuję itd. itp.
Myślę że Stefikowi bardzo zależy na grze bo chyba ma z niej jakieś dochody więc raczej wcześniej czy pózniej wszystko ogarnie i będzie OK. Oczywiście lepiej wcześniej.....
Większość z nas jest pewnie sfrustrowana tym co się dzieje ale trzeba dać czas chłopakom jak mówi Marek żeby to wszystko jak najszybciej ogarnęli...
Panowie zgadzam się z wami mi po prostu chodzi o to że potrzebna jest większa liczba osób aby odciążyć Stefika który teraz ma sporo roboty, tylko tyle
A ja na to jak na lato...Moje juniorki mają nabijać sprawność czyli jadą równo 15 biegów tygodniowo co wiąże się ze zmianami w meczu. W KAŻDYM meczu !!! A dzisiaj nawet nie wiedziałem o której jechali bo cały czas figuruje 10 a meczu nie było. Tragedii też nie będzie bo nadrobię to może jutro ale rekompensata sprawności +3 tak na Gwiazdkę nikogo nic nie kosztuje...
Zglaszam brak skokow po treningu u 3 zawodnikow :/
Czytajcie newsy w grze CAŁE i ZE ZROZUMIENIEM, tam jest informacja o tym że wszystko pójdzie ze stefika kompa koło ósmej godziny...i nie piszcie kolejnych wiadomości tego typu, bo można odebrać to jako nabijanie postów, albo spamowanie i mogą się posypać ostrzeżenia.
Znowu brak skoku w treningu zawodników, czwartek rano
trzymajcie mnie...
(2012-12-20, 07:24:40)Teves napisał(a): [ -> ]trzymajcie mnie...

Teves OK jest news, nie zawsze wchodząc "nocą" po 7 Uśmiech zauważa się takie detale
Stron: 1 2