Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd treningu (nowy)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Asteck666

Dzis rano w dzienniku przeczytałem taki wpis:

Dziś o 01:47:07 Cezary Wieszczek zanotował skok umiejętności siły +2.
IP zawodnika (43219)

Wchodzę w treningi żeby zobaczyć o co chodzi, bo przecież treningi są o 6 rano i to od poniedziałku do piątku.
W historii treningu nie ma nic o takim skoku.
A w ustawieniach treningu siłę ma (0/14)
W poniedzialek powinien mieć ten skok, ale jest 0/14, a nie naddatek 14/14...
zeby nie bylo tak ze w poniedziałek nie będzie skoku, a trening siły bedzie (1/14) !!!!!
Stefik, proszę sprawdź to, bo nie chciałbym stracic 14 dni treningowych.

Kukuczka

Asteck nic nie straciłes bo u mnie to samo dzisiaj zauważyłem tez w dzienniczku jest ze zawodnik skok zanotował a w histori tego nie ma zapisanego ale widze ze skok skila sie odbył.Pewnie sie odbył dzisiaj dzien treningowy choc nie powinien ale straty nie ma Język
chłopaki u mnie to samo było.
a ja z kolei zaplacilem za trenerow w szkolce.....a podobno to tez jest tylkood poniedzialku do piatku....
cos jest nie tak chlopaki...:-P
Fakt. Dziś o 1:47 z niewiadomych przyczyn wykonał sie trening. A nie am tego zapisane w historii treningów bo tam jest wyświetlane tylko pon - pt, ale na prawdę ten skok był. Jakby dodatkowy dzień treningowy.
U mnie to samo, treningi + pensja dla trenera. Jednak to nie jest dla mnie powód do zmartwień skoro m.in. moi adepci mieli okazję przyjąć na klatę dodatkowych kilka kilogramów. Siła musi być, nie ma lipy Duży uśmiech
Znam powód skoku treningu Uśmiech, Chłopaki świętowali Koniec Świata. Impreza tak się rozrosła, że musiało dojść do interwencji policji. Chłopaki tak szybko spier.....(uciekali), co dało im dodatkowy trening. To musiało tak być, nie ma bata Uśmiech
hahah Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech