Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Mecz ligowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie Administratorzy gry,
serdecznie GRATULUJĘ kolejnego spartolonego weekendu i meczy ligowych. Mecz o 8.00 nie ruszył. Nie wiem który to już weekend. Nie liczę, bo wydawało się, że po jednym, ewentualnie dwóch wszystko będzie ok. Minęło chyba 1,5 miesiąca i dalej jest dno. GRATULUJĘ. Skutecznie udaje Wam się zniechęcić do gry! Najgorsza jest jednak Wasza postawa wobec grających. Z innych wątków i postów odnoszę wrażenie, że macie ich w nosie i w ogóle nie wiecie o co tyle hałasu i dlaczego gracze się czepiają, że wyniki najważniejszych meczy (czyli ligowych) są przekłamane, mecze nie rozgrywane o czasie itd. Zdaje się, że gracze są dla Was, a nie gra dla graczy. A teraz się zrewanżujcie i wywalcie mnie z gry :-)
Wyniki nie są przekłamane, bo nei bło teraz błędów biegowych. W wyniku błędów w tygodniu gdy zresetował się cron, został przywrócony błędny i mecze dopiero o 9 się rozpoczęły zamiast o 8. Zostało to już poprawione i w następnych kolejkach powinno obyć się bez błędów.

Asteck666

Stefiku, ależ wyniki są wypaczone, np ja miałem ustawiony skład tak, żeby jeździli rezerwowi i znienacka miałem mecz o 9 gdy mnie nie było.
Poproszę o zmianę tabelki sprawności na +3 dla wszystkich !!!!
Kolejny mecz bez sensu z godziny 17,00 nawet zmiany nie można zrobić
http://www.speedway-world.pl/i,result-146355
proszę o sprostowanie tego błędu - te błędy zaczynają być ..........
Mecze z godziny 17:00 zostaną powtórzone od nowa o godzinie 22:00. Motory nie będą się zużywały w tych spotkaniach.
Sprawność dla każdego zawodnika będzie +3.