Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Niekompletna lista najblizszych zawodód ind.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

albor

Moi zawodnicy:
Leopold Gapiński
Tadeusz Ząbik

są zgłoszeni do zawodów

Nazwa: Orange CUP
Organizator: KS Sharks Chałowice
Data: 2011-06-11
Godzina: 20:00:00

Jednak gdy wchodzę w menu: > Rozgrywki > Zawody indywidualne
to takich zawodów na liście nie ma (!!!).


Lista przewijalna miała pozwolić na zamieszczenie wszystkich w najbliższym terminie.
Coś jednak nie gra.
Lista nie wyświetla wszystkich zawodów ind. w najbliższym terminie 11-06-2011
co to da ? Zrobie bez limitu to znaczenie vipa spadnie, i zrobi sie syf. Dzis zrobie zeby wlasne zawody bylo widac

albor

Własne to raptem jeden turniej - jest widoczny.
Potrzeba jest by było widać turnieje z własnymi zawodniikami.
Domyślam się że o to Ci chyba chodziło.

Ile pozycji obejmuje obecna lista turniejów? Czy taka pozostanie?
turnieje w ktorych startuja moi zawodnicy to opcja dla vipow.

A ile widac masz napisane w nawiasie na niebieskiej belce
Dodałem coś takiego że własne zawody zawsze będą na początku.

Co do zawodów w których startują Twoi zawodnicy co jest to dla VIPów i jest tam wypisanych 50 minionych zawodów.
W profilu zawodnika dodałem, że widać także zawody z minionej soboty.

albor

(2011-06-09, 18:15:47)stefik4 napisał(a): [ -> ]Dodałem coś takiego że własne zawody zawsze będą na początku.

Mnie akurat własne zawody w tym zestawieniu wydają się całkowicie zbędne.
Na co informacja o własnym turnieju skoro dwa paski wyżej mamy pełne dane na ten temat?
Wolałbym mieć w zestawieniu wyszczególnione wszystkie zawody, w których startują moi zawodnicy.
Przynajmniej te w najbliższym terminie.
Czyżbym miał nie takiego VIPa jak trzeba?
Jeśli masz jakiegokolwiek vipa to w zawodach ind masz tylko cos takiego jak:
Udział Twoich zawodników w minionych zawodach (50)

Mogł bym dodac udział zawodnikow w przyszłych zawodach i byly by wypisane te zawody tez tylko dla vipow.

speed_55

Też mam chyba jakiegoś krzywego VIPa bo u mnie także jest tylko 25 pozycji zawodów indi. Tak jak napisał Albor po co mi na liście "moje" zawody skoro mam je powyżej w całej okazałości. Mnie interesują tylko zawody organizowane przez innych managerów w których biorą udział moi zawodnicy, pozostałe zawody mogą być ale w innej zakładce.
Dlaczego zawodów z udziałem moich zawodników nie ma na górnej liście podczas ich trwania. Dopiero po ich ukończeniu ukazują sie na liscie dolnej "Udział Twoich zawodników w minionych zawodach (25)". Chcialbym obserwować zawody podczas ich trwania a to jest niezwykle kłopotliwe jesli moi zawodnicy biorą udział w kilku zawodach o tej samej godzinie. Na dodatek wiele zawodow jest "pustych" czyli bez obsady. Dlaczego ma być dużo i byle jak?