Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Koszt utrzymania stadionu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam taka propozycję aby utrzymanie stadionu było zróżnicowane w zależności od ligi, wiadomo im wyższa liga tym utrzymanie stadionu droższe. Druga propozycja jeżeli mecze rozgrywane są przy sztucznym oświetleniu popierana opłata za prąd.
Pozdrawiam!
Jestem na nie, bo nie widzę sensownych racji, którym ta innowacja miałaby służyć.

MarekAureliusz

Również jestem na nie, opłata za utrzymanie stadionu jest zależna od jego wielkości i to jest jak najbardziej słuszne.
A co do oświetlenia, samo z siebie jest ono takim wydatkiem, że nie widzę sensu wyciągania z tego tytułu jeszcze większej kasy Uśmiech

A gdzie przepadła propozycja o wprowadzeniu wymagań licencyjnych w różnych ligach? myślę że to był dobry pomysł
Temat wymagań licencyjnych jakby zniknął Język
również jestem na nie liga nie ma nic do kosztów stadionu jedyne co może mieć wpływ to jego wielkość
3xNIE :p
Popatrzmy jak wyglądają stadiony w e-lidze( w świecie rzeczywistym) są dużo ładniejsze itp od tych przykładowo w drugiej lidze, a co za tym idzie i chyba utrzymanie większe.