Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: XP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co wy na to, zeby juniorom XP rosło szybciej niż seniorom??? Powiedzmy 16,17-latkom 3 razy szybciej, a 18-21-latkom 2 razy szybciej. A np zawodnikom powyzej 27/28 lat mogloby juz wgl nie wzrastać Duży uśmiech
Z tym aby wgl nie wzrastało to zły pomysł, a jezeli chodzi o juniorów to nieznacznie szybciej by mogło wzrastac.
To raczej nie najlepszy pomysł bo w wieku 20 lat mieliby u mnie 100xp młodzieżowcy.
(2013-01-05, 18:16:56)kamykov napisał(a): [ -> ]To raczej nie najlepszy pomysł bo w wieku 20 lat mieliby u mnie 100xp młodzieżowcy.

Moze troche przesadzilem z ta roznica, ale w kazdym razie juniorzy powinni szybciej nanijac XP niz seniorzy
Lepiej niech zostanie tak jak jest. Moje pytanie tylko jest takie jak ma się xp do skilli zawodników?? jakie są proporcje.
Wg mnie to zły pomysł, ponieważ byłoby to bynajmniej śmieszne, że mój 16-latek kończyłby sezon z doświadczeniem 40, a 100xp zrobiłby w niespełna 3 sezony startów. I nie jest to tylko jakieś gdybanie, bo po 3 kolejkach ligowych 17-latek w mojej drużynie ma już ponad 15xp.
tylko co te XP daje ?? Skoro u mnie gość z 39 xp objeżdża drugiego z 51 xp a średnia skilli 0,8 na korzyść z mniejszym xp Język
pewnie te doswiadczenie to maly bonus.. ale też zależy na jaki tor był trenowany zawodnik co nie Squall1 ; P

według mnie to i tak wszyscy chcą kupować juniorów. Są bardziej pożądani w klubach więc po co jeszcze zwiekszac ich atrakcyjność pod tym względem ;>