Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Kupno zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcę kupić zawodnika za 2.4 mln i nie mogę ; o . Kasy mam tyle
Finanse: 1 505 567,00 zł

A to że nie można kupić zawod za tyle ile jest wystawiony bo ja chcę kupić go za 2.400.000 mln a mi wychodzi że mam dać 2.496.001 i to jest juz mały problem bo mam zebrane akurat na tego zawod a tu mi takie coś wyskakuje .
Proszę o rozpatrzenie i zrobienie tak że za tyle ile jest wystawiony zawodnik to pierwszy kupujący daje tyle ile chce sprzedawający ! . Bo teraz już go nie mogę kupić ;|
A i jeszcze jedno kalkulatorem wyliczyłem że 1 505 567 - 2 496 001 =-990434 więc co jest do jasnej ?
To jest licytacja. Zawodnik jest wystawiony za 2,4mln to musisz to przebić(dać więcej niż 2,4mln). Z tego co wiem to postępowanie jest co 4% ale nie jestem pewien. Nie da się nic z tym zrobić. Daj 2.496.001 i będzie git.
No o to chodzi że mi się wyświetla że "Nie możesz posiadać większego zadłużenia niż 1 mln!"
No to niestety nie kupisz go. Mogę ci polecić sprzedać parę motorków jak masz więcejDuży uśmiech Bo brakuje ci niewiele kasy:p
Zaraz zobaczę czy mogę ^.^
Dobra sprzedałem i kupiłem można zamknąć .
Ale skoro jego finanse wynoszą 1 505 567,00 zł a za zawodnika chce dać 2.496.001 to powinien móc go kupić skoro zadłużenie może wynosić minus 1 000 000 zł.
To jest jakiś błąd
No napisałem że w kalkulatorze wyliczyłem 1 505 567 - 2 496 001 =-990434 to nie wiem co jest .
Proszę jeszcze screen shota moich finansów
[Obrazek: finanse.png]
Będzie Stefik to sprawdzi to dokładnie czemu tak było Oczko
tzn. 1 540 974 mam teraz bo sprzedałem motory .
Wg mnie z tego co słyszałem to powinno być tak: można się zadłużać ale jak się zadłużysz powyżej miliona to nie możesz wykonywać żadnej operacji np. remontować motocykli.
No wtedy nic nie można robić ale jest granica do 1 mln .