Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: <800
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam wszystkich, ktorym zalezy na tej grze....reszta niech spada...
chcialbym sie dowiedziec co jest robione w kwestii ciagle spadajacej ilosci graczy????
padalo duzo roznych propozycji, od reklamy po opcje w grze...
wprawdzie ciagle jest cos robione w samej grze ale nie widac efektow w postaci juz nawet nie rosnacej ilosci graczy ale nawet nie przestajacej ciagle spadac....!!!!!
nie chcialbym pomimo tego ze jestem dpoiero w 5tej lidze zmarnowac czasu ktory juz poswiecilem, bo gra ma potencjal, i nie chcialbym tez planowac co ma sie dziac z moja druzyna i zeby pozniej sie nagle okazalo ze gra przestaje istniec......
zrobimy cos w koncu do cholery zeby podniesc ilosc graczy czy bedziemy czekac az wszyscy odejda i zostanie kilku napalencow dla ktorych nie bedzie sensu dalej utrzymywac ani gry ani serwera ani nic innego


pozdrawiam
spadek na pewno w dużym stopniu spowodowany przez błędy, które dręczyły serwer jakieś 2 miesiące temu Oczko A i na moje obecnie suchy okres jeśli chodzi o żużel Oczko przyjdzzie luty-marzec to najlepiej zrobić dobrą reklamę (wtedy wszyscy są głodni żużla) i zapewne przekroczymy 1000 Oczko
mika a nie uważasz że teraz powinno być sporo ludzi? przecież nie ma sezonu więc co zapaleńcy mają robić jak nie grać w SW Duży uśmiech
a tak wracając do tematu to jest (lub był) dział reklama było tam kilka naprawdę godnych pomysłów ale co z tego jak admini nawet słowem nic nie odpowiedzieli w tym temacie, a sami bez nich nic nie zrobimy, więc coś tu jest nie tak, skoro ludzie wymyślają naprawdę dobre pomysły a admin nie powie ani zdania czy dobry czy zły pomysł czy ma prawo bytu, nic kompletnie nic.....
hehe no napewno jest to zły okres dla żużla. Sezon się zacznie to emocje wrócą i chętnych się sciągnie ;D ale ja bym coś zrobił w komunikacji w grze żeby gra ożyła xd bo napoczątku jak grałem to myślałem że mało graczy jest właściwie, bo nikogo nie zastawałem heheh ;D
Reklama, reklama i jeszcze raz reklama (:
ale to własnie lepiej wyczekać na odpowiedni moment ;D i skorzystać z tej medialnej otoczki żużlowych zmagań ;D
Popieram, poczekajmy do rozpoczecia sezonu żuzlowego.
Akurat z tego co się orientuje to jest okres ogórkowy, nawet na tematycznych portalach o speedway nie mają co pisać
Tak jak mówi Jack21, że wielokrotnie w różnych tematach pojawiały się na forum bardzo ciekawe pomysły. Niestety wielokrotnie ADMINI nie zabierali w danym temacie głosu. Jak się ludzie wypalili w pisaniu, to temat zostawał zamknięty. Sam brałem udział w dyskusji gdzie wszyscy (o dziwo) wypowiadali się na TAK a niestety nie zabrał głosu żaden z nich, a temat po prostu umarł śmiercią naturalną. Rozumiem, że liczba otwieranych tematów jest bardzo duża i trudno odpowiadać na wszystkie wpisy, tym bardziej, że niektóre są straszliwie niskich lotów. Może więc do obsługi forum rozszerzyć grupę "adminów" aby przeanalizowali propozycje, odsiali ziarno od plew i dopiero przedstawili je Stefikowi do rozważenia. Gra SW powstała jakiś czas temu w jakimś określonym kształcie. Dzisiaj ma już zupełnie inną postać niż na początku. Niektórzy mówią, że jakąś zmianę łatwo wprowadzić ale każda taka zmiana powoduje, że gra rozbudowuje się jak klocki LEGO. Jednak przychodzi moment, że system jako całość zaczyna źle funkcjonować i wtedy pozostaje tylko ratować sytuację, bądź przygotowywać równolegle inną wersję gry. Czytając czasem forum, widać szarpane tematy, powracające. Nie dziwię się, że ludzie mają odczucie, że ADMINI mało czytają. Jednak jest tego bardzo dużo i różnej maści, od poważnych propozycji po całkowicie bezsensowne, nic nie wnoszące do gry, których aż czasem nie chce się komentować.
Dokładnie, ciężko coś zdziałać skoro admini nawet adminom jakoś za bardzo nie zależy na promocji reklamie i przyciągnięciu ludzi.... i racja że sam Stefik tego nie ogarnie, tylko kiedy dojdzie do tego wniosku Duży uśmiech
teraz jest poprostu zły moment. Piszcie własne propozycje, a nie czekacie aż Admini się zgodzą. -,-

.....................................................................................................................................................

Co do reklamy to już był omówiony ciekawy pomysł, iż może być wprowadzona opcja z zapraszaniem nowych ludzi przez graczy, a w nagrodę będzie czekać gold vip. Całkiem realne rozwiązanie.

.....................................................................................................................................................

Co do spadającej ilości graczów to dużo jest graczy którzy pograją z dzien czy może nawet tydzien i im się to poprostu nie spodoba - rzecz gustu. A deaktywują się dopiero po jakimś czasie. Nic na siłę.
Jesli zostanie wprowadzona nowa wersja gry, nowy serwer i gra się trochę ustatkuje to zostana podjęte rózne działania związane z reklamą. Teraz nie ma sensu zapraszać nowych ludzi gdy coś nie działa.
zamykam

.