Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Części do motorów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pomysł na podstawie: http://tinypic.com/view.php?pic=deohhk&s=6

Jak widać plan polega na wprowadzeniu wspomnianych części
- Rama (dwa typy ram: bonus do techniki; bonus do startu)
- Silnik ( bonus do startu)
- Koła ( bonus do prowadzenia)
- Sprzęgło (bonus do startu)
- Smary ( obniżenie ryzyka defektu)

Bonusy miały by wartość od 1-6 punktów.
Cena jednej części byłaby warta być może conajmniej 10% ceny danego motoru (patrz: na ich prędkości) pomnożona przez wartość bonusu. Ale sami zdecydujcie jaka ma być.

Dodatkowo bonus nie wykazywał by potencjału na torze nie przystosowanej do niej.

Kolor tła oznacza:
-czerwone (przystosowany WYŁĄCZNIE na nawierzchnie twardą)
-niebieskie (przystosowany WYŁĄCZNIE na nawierzchnię normalną)
-zielone (przystosowany WYŁĄCZNIE na nawierzchnię grząską)
Warto przedystkutować
Pomysł dość ciekawy i warty zainteresowania
zrobiłem proponowaną tabelę części:
http://tinypic.com/view.php?pic=vgtzlz&s=6

aha. I te części od 6/5 ligi moim zdaniem powinny się odblokowywać po miesiącu grania. Jeżeli pomysł się podoba to jeszcze cena przydałaby się
bardzo ciekawe zawsze coś wnosi do tej gry - bo powoli staje się monotonna
Co do drugiej części tabelki, to rozumiem, że im wyższy numer silnika tym on jest lepszy i większy bonus?

Jeśli tak to już w ogóle zrobi się przepaść między ligami. Jak dla mnie PG byłby bezsensowny.

Reszta do dyskusji, bo pomysł sam w sobie ciekawy.
Mika, jest tam wszystko podane, że można by wybrać 3 silniki, dodatkowo niektóre części by wykazywały potencjał wyłącznie na danym torze (patrz 1-szy post).

A czy będzie aż taka przepaść? Chciałbym by tylko jednym punktem różniły się bonusy między poziomami więc
nie wiem czy to zrobi taką ogromną różnice jak mówisz. A silnik sam w sobie nie zwiększał by prędkości motoru. Pozdrawiam Uśmiech

Jak dla mnie cena części mogłaby się zaczynać od 3 tysięcy na 1-szy poziom. Co wy na to? ;p
Ogólnie pomysł z częściami jest ok ale jak dla mnie nie wchodzi pod rozważanie fakt iż E-liga będzie miała lepsze czasy, już niektórzy agenci kręcą czasy poniżej 50 sekund gdzie wg mnie jest to za szybko jak na realia (w życiu nie widziałem szybszego przejazdu niż 55sek) a co dopiero jak dołożymy im lepsze części albo dla wszystkich albo w ogóle takie moje zdanie, ale sam pomysł jest okUśmiech