Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Gazetka klubowa (ciąg dalszy spekulacji)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Więc tak jako nowy użytkownik, czytając starsze propozycje, napotkałem się na artykuł z prośbą wprowadzenia tak zwanej w przybliżeniu SM Prasy... Wiem, wiem lecz propozycja ta została odrzucona. Mam inną dość łatwą w prowadzeniu w życie SW prasy. Idąc do sedna sprawy chodzi mi tu wyłącznie o wprowadzenie na forum kategorii SW Prasa, kącik klubowy coś w tym stylu. Każdy z zainteresowanych mógłby założyć swój temat np. (Cealum Stal Leszno News) i wprowadzać swoje informacje z życia klubu w formie nowej wiadomości w swoim dziale klubowym. Jest to dość łatwa sprawa do załatwienia, a wielu graczom urozmaici to grę np. Mi! ;D
Proszę o rozważenie mojej prośby i ocenienie jak i opinie na temat SW Prasy.
ja jestem na tak
Wielkie TAK!
Widzę, że administracja kompletnie olała sprawę? ;D
Na razie jest zbyt mała ilośc chętnych, a będzie to chyba zrobioe w innym stylu niz u konkurencji.
a czemu by nie ; d Czasami coś popisze u siebie i skomentuje u kogoś Oczko
Planuje to zrobić w taki sposób że będzie to wewnątrz gry, nie jako osobny portal. Jeśli będziecie chcieli to wstawiacie logo1, logo 2 i tytuł i treść i piszecie po prostu artykuły do swojej gazetki. Wpisy są widoczne na stronie klubu wewnątrz gry.

Odpowiada Wam takie coś?
Oczywiście! ;D
fajny pomysł Uśmiech tylko na stronie głównej przydałaby się np. lista 15 ostatnich wpisów, żeby wiedzieć u kogo jest jakiś nowy wpis do gazetki klubowej Uśmiech
odpowiada mi ;D
Mi też się bardzo podoba Duży uśmiech
wydaję mi się że jest jeszcze za wcześnie na gazetkę ( zbyt mało ludzi wchodzi jeszcze na forum a co dopiero na prasę)
kamykov.. to nie chodzi czy za wcześnie czy za późno, gazetka ma na celu urozmaicenia Ci gry! Piszesz dla siebie, a z czasem to się rozwinie...
z resztą mnie ten temat za bardzo nie interesuje więc wstrzymam się od głosu
dobry pomysł
Stron: 1 2 3 4