Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 3 pytania do stefika.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. Czy można dokonywać transakcji pomiędzy graczami grającymi z tego samego IP (brat, siostra, tata, mama)?

2. Czy trefne transfery sprzed kilku miesięcy, a ujawnione dopiero teraz ulegają przedawnieniu, czy nadal są karane usunięciem oszustów z gry?

3. Kto zajmuje się weryfikacją zgłoszeń "śmierdzących" transferów?
3.Speed
1. Nie, zabronione, karane banem.
2. Tak taki ewidentne, beda cofane.
3. Speed
Czy nikt oprócz Speeda (który jest nieobecny od kilku dni) nie może się zająć trefnymi transferami? Z całym szacunkiem, ale jak się już płaci za jakiś produkt, to wypadałoby, żeby był on na jakimś poziomie. Proponuję dokoptować jeszcze kogoś do Speeda, bo wałków w tej grze nie brakuje. Poświęciłem trochę swojego cennego czasu i mam parę kwiatków, a to na pewno nie wszystko. Jest nawet kilka transferów między graczami, którzy wcześniej zgłosili konta rodzinne. Zgłoszę je jak zostaną przejrzane potencjalne wałki czekające na rozpatrzenie i mam nadzieję, że żaden nie zostanie "zamieciony pod dywan". Wiele osób ma wykupione konta vip i osoby te mogą być niezadowolone z tego, że są robione w klasyczne jajo przez innych graczy.
Brylant wziął bym jecsze kogoś, ale co mam zrobić gdy w czasie naboru nei było chętnych ani ludzi do tego kompetentnych ?
może ja bym się zajął...?
I jak znalazł się ktoś chętny do lewych transferów? Narazie cały czas jest zastój w temacie. Niestety. Swoją drogą Speed, to nie jest dobry wybór, bo sam ma jeden niedozwolony transfer i zgodnie z regulaminem powinien wylecieć z gry.
Ja mógłbym się tego podjąć
(2011-06-15, 10:52:52)brylant napisał(a): [ -> ]I jak znalazł się ktoś chętny do lewych transferów? Narazie cały czas jest zastój w temacie. Niestety. Swoją drogą Speed, to nie jest dobry wybór, bo sam ma jeden niedozwolony transfer i zgodnie z regulaminem powinien wylecieć z gry.

a który może te z CWKS??
jest juz jakas kolejna osoba do sprawdzania transferow?
Zadaniu podjął sie Krychu710.
Umieszczam to zgłoszenie tutaj, bo dotyczy samego Speeda, który wiadomo jaką ma funkcję w grze. Nie żeby złośliwie, ale jakieś reguły muszą panować w grze no nie? Otóż Speed zgłosił 5 września zeszłego roku konto rodzinne pomiędzy: Speed, Grzyb1995 i Junior1995. Nie podał przy tym jakie są powiązania pomiędzy wymienionymi kontami, ale to jeszcze pół biedy. Większe przewinienie jest takie, ze 14 stycznia doszło do transferu pomiędzy ekipami Speeda i Grzyba1995:

Adolf Biały Victory Leszno Fc Plac Leszno 2011-01-14 2 zł
loginy: Speed i Grzyb1995

Tak więc zgłaszam tę sprawę do rozpatrzenia samemu stefikowi i przy okazji mam pytanie czy można mieć w grze więcej niż jedną ekipę?
brylant mozna ale nalezy ja zglosic i nie robic transferow ani zadnych walkow miedzy tymi druzynami
Serio mozna ;O nawet nie wiedzialem Uśmiech
Bylem przekonany ze jedno IP = jedna druzyna, no plus te zgloszone jako "rodzinne konta" Duży uśmiech
Chyba jednak nie można mieć więcej niż jedno konto. Tak przynajmniej wynika z 6. pkt. regulaminu:

Członkom nie wolno posługiwać się nieuczciwymi metodami w korzystaniu z serwisu. Jakikolwiek środek techniczny, który umożliwia Członkom uzyskanie jakiegokolwiek wpływu na wynik rozgrywki w sposób inny niż poprzez wykazanie się umiejętnością logicznego rozumowania lub też eliminację z gry elementu przypadku uważany jest za nieuczciwy w powyższym rozumieniu. W szczególności za nieuczciwe uważane jest posłużenie się wieloma Kontami, podawanie się za innego Członka, lub umyślne doprowadzanie do przegranej w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej, nieuzasadnione przeciąganie gry, przyrzekanie innym Członkom korzyści materialnej z tytułu wygranej lub przegranej.

A co ze sprawą Speeda? Sorry, że się czepiam, ale po części ma to związek z moim przyszłym zawodem, który tego wymaga (czepialstwa i dociekliwości).
Stron: 1 2