Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Turniej Polish Master [z nagrodami!]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jezeli jest jeszcze taka możliwość to zgłaszam mojego zawodnika KLAUDIUSZ REMBAS do turnieju
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-14559
Ogłoszenie!!!


- W dniu dzisiejszym (28.01.2013) rozesłałem do zawodników zaproszenia na pierwszy półfinał. Proszę o jak najszybszą akceptację zaproszeń.
- Pierwszy półfinał odbędzie się w najbliższą sobotę (02.02.2013) o godzinie 18:00.
- Zostały jeszcze 3 wolne miejsca w turnieju a więc zachęcam do zapisywania się.
A przepraszam bardzo Chris_ , Ty jako organizator masz jakieś specjalne pozwolenie na to żeby wystawiać NIEMCA? W regulaminie jasno napisałeś że zawodnik musi mieć obywatelstwo polskie. Nie żebym się czepiał bo mi osobiście to wszystko jedno, tylko myślałem że regulamin dotyczy wszystkich.
Marek79 troche to absurdalnie zabrzmi, ale byłem po imprezie w niedziele rano Duży uśmiech choć gdyby mój zawodnik zmieścił się w czołowej 8 to i tak nie puszczę go dalej tylko zawodnika za nim. Uśmiech
Chris delikatnie mówiąc skoro dzisiaj rozsyłasz zapki na 2.02. bez wcześniejszego podania tego terminu to jesteś jak dla mnie niepoważny. Mój zawodnik, a pewnie i kilku innych już dawno jadą w innych zawodach. Skąd miałem wiedzieć żeby nie przyjmować dla niego innego zaproszenia.
No chyba że tak, bo troszkę to było dla mnie nie zrozumiałe.
jacekpulo, data od początku była podana, co prawda nie była potwierdzona w 110%, ale jednak... Do zawodów jest jeszcze 6 dni a więc sporo czasu. Poza tym gdy widziałem, że jakiś zawodnik ma zajęty termin na najbliższą sobotę automatycznie przerzuciłem go do drugiego półfinału, by żaden manager nie był poszkodowany. Uśmiech

Marek79 dzięki za wyrozumiałość, to w końcu tylko zabawa Uśmiech Mi na VIPie nie zależy bo sobie go sam wykupiłem na pół roku. Uśmiech No ale mam nauczkę, żeby nie imprezować za ostro. Wyciągnę z tego wnioski, obiecuję i pozdrawiam Uśmiech
Zostało jeszcze jedno miejsce w pierwszym półfinale - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-17027

Jak ktoś chce wystąpić, proszę o zgłoszenie!

Asteck666

Wyniki 1 półfinału turnieju Polish Master
1. Remigiusz Iwanicki (GoodFeels Leszno) (3,3,3,3,3) 15
2. Zbigniew Pawlak (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.) (2,3,3,3,3) 14
3. Samuel Królik (Demogorgon Wrocław) (3,3,2,3,2) 13
4. Bogusław Jabłoński (GRYFY Bydgoszcz) (3,3,3,2,1) 12
5. Herman Walczewski (Victory Leszno) (1,2,3,2,3) 11
6. Augustyn Plewczyński (Unia Tarnów I) (3,2,2,1,2) 10
7. Radosław Wilczyński (Polonia Ostrów Wlkp) (2,2,2,0,3) 9
8. Lech Krupiński (GKM Grudziądz) (2,1,2,1,2) 8

---------------
9. Szymon Borowski (Anioły UNIBAX) (2,1,1,2,1) 7
10. Robert Żmuda (Demogorgon Wrocław) (0,2,1,3,0) 6
11. Alfred Mikłasz (KS Falubaz ZGA) (1,1,0,1,2) 5 |
12. Witosław Trojanowski (Intermas) (1,1,1,0,1) 4
13. Ursyn Fajfer (Bandyci Płytnica ) (1,0,0,2,0) 3
14. Felix Riedel (Polish Master Team) (0,0,0,1,1) 2
15. Przemek Sent (KS TATRA TORONTO) (0,0,1,0,0) 1
16. Igor Haltof (orly) (0,0,0,0,0) 0



Zawodnicy oznaczeni kolorem zielonym (pierwsza ósemka) przechodzi do WIELKIEGO FINAŁU.
W najbliższą sobotę (9 lutego) będzie miał miejsce drugi półfinał. Niebawem roześlę do niego zaproszenia.

Tymczasem zapraszam do zapisywania się do 2 półfinału, gdyż są jeszcze wolne miejsca.

Pozdrawiam!
Oliwier Filipowiak - Krzyżacy R3 Toruń zamiast Jaska Edwarda
WAŻNE OGŁOSZENIE
1. Półfinał nr. 2 odbędzie się w najbliższą sobotę a więc 9 lutego o godzinie 18.00.
2. WIELKI FINAŁ odbędzie się w kolejną sobotę czyli 16 lutego o godzinie 18.00.
3. W 2 półfinale mamy jeszcze 3 wolne miejsca tak więc zachęcam innych do zgłaszania swoich zawodników.
A dlaczemu nie podałeś wyników 1 półfinału?
Marek są stronę wcześniej
Przepraszam. Szukałem na pierwszej stronie, pochopnie właśnie tam się ich spodziewałem....

Zwracam honor.
Stron: 1 2 3 4