Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Liga Juniorów- Zapisy na 10 sezon !!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Polon Bełejów

Oligierd Chomkowicz
Hektor Job
waleccrane do tej pory tak było że najlepsza ósemka miała zapewniony start z urzędu, nie słyszałem o jakichkolwiek zmianach w tym temacie więc pewnie dalej tak będzie.
(2013-01-18, 19:21:37)Speed napisał(a): [ -> ]Przed nami juz 10 jubileuszowy sezon Ligi Juniorów.
Start: 11 lutego 2012
Zapraszam nowych graczy.
Ci którzy jeżdzą w obecnym 9 sezonie, nie muszą sie zapisywać bo mają udział już zagwarantowany, tylko jak ktoś chce zrezygnować to prosiłbym aby to potwierdzić.

Aby się zapisac wystarczy podać nazwę drużyny i login.

A i jeszcze prosiłbym zarówno startujące drużyny i nowe o podanie zawodników do IMLJ.
Ekstra Liga Juniorów po 3 zawodników
1 i 2 Liga po 2 zawodników

Speed,
ponieważ sezon LJ rusza juz za tydzień przydałoby się podać tabele grup i gospodarzy poszczegolnych czwórmeczy, aby zaproszenia poszly w pore i nikt nie zabukowal sobie terminu 11 lutego na inny czwormeczyk.
Popieram. Na tydzień przed rozpoczęciem powinno być raczej wszystko zorganizowane i dopięte na ostatni guzik, żeby było wszystko jasne. Moglibyśmy sobie już zawody organizować.... a tak to lipa.

Ja dzisiaj dostałem zapke na poniedziałek i nie wiem co z nią zrobić, bo tutaj się nic nie dzieje...
Dzisiaj bedzie wszystko
anty falubaz:
Ferdynad Fujara i Adam Weterle
mnie tez dopiszcie...
Apoloniusz Gruszka
Justyn Dumka
Zachary Michoń
Stron: 1 2 3 4