Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zawody indywidualne lista
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponuję wprowadzić zakładkę w której byłaby informacja o tym kto z naszych zawodników startuje w zawodach indywidualnych. Ja mam 13 zawodników, a czasem ktoś się pyta(np. na SB) czy ma ktoś wolnych zawodników na zawody, a przy takiej liczbie to ciężko zapamiętać ilu z naszych startuje w sobotę. Może być dla posiadaczy konta VIP
noo przydałoby się. Nawet żeby jakaś durną ikonę wprowadzić to było by dobrze
(2013-01-23, 14:41:35)carasta napisał(a): [ -> ]Proponuję wprowadzić zakładkę w której byłaby informacja o tym kto z naszych zawodników startuje w zawodach indywidualnych. Ja mam 13 zawodników, a czasem ktoś się pyta(np. na SB) czy ma ktoś wolnych zawodników na zawody, a przy takiej liczbie to ciężko zapamiętać ilu z naszych startuje w sobotę. Może być dla posiadaczy konta VIP





Jeśli to pomoże nie którym graczom to jestem za taką zakładką
Będzie w nowej wersji, tylko prosił bym o dokładniejsze zdefiniowanie jak to ma wyglądać.
może jakaś ikonka przy nazwisku, jakieś I? Duży uśmiech
Dokładnie jakaś ikonka wystarczy, klikając w ta ikonkę mogły by się otwierać zawody w których startuje dany zawodnik.
//Wprowadzone