Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 27.01.13r
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co z dzisiejszymi meczami ?
Mój o 10 też stoi tylko te z 8 poszły. Kolejna niedziela...nic nowego. Po co trzeba pilnować sprawności jeśli nie można być obecnym na własnym meczu. Jak mam robić zmiany i nie przekraczać ilości biegów...
Mecze z godzin 9,10,11 i 12 ruszą o 12:00.
Pod warunkiem że serwer to uciągnie a jeśli będą błedy to kolejka zostanie przeniesiona za tydzień.
Niestety nic więcej na chwilę obecną nie mogę zrobić a Stefik będzie na miejscu dopiero wieczorem.


Jedynym problemem teraz jest to , zę serwer strasznie muli
W SW gram od lipca 2012. Mam poczucie straconego czasu wlozonego w tę gre. Gdyby nie mój staż w SW juz dawno rzucilbym to wszystko w cholere. Gra zniecheca skutecznie, ale czloweik ciagnie dalej ten wozek w nadziei ze cos sie zmieni. Juz pomijam tu kwestie finansow wlozonych w konta VIP.

Panowie zarzadzajacy tym całym cyrkiem! Jesli sytauacja bedzie wygladala tak w dalszym ciagu to gra Speedway-World po prsotu przestanie istniec. Zastanowcie sie co z tym fantem zrobic. Wiem, ze nie na wszystko macie wplyw. Zwisy serwera, ataki hakerskie.... Ale macie wplyw na to na jakim serwerze Wasza gra hula. Moze warto by sie zastanowic nad zmiana serwera??? Mysle ze gracze ktorym tak naprawde zalezy na tej grze przelkneliby kolejna "przeprowadzke".

I zastanowcie sie nad "rekompensata" bo kolejny tydzien sprawnosci +3 nie zalatwi sprawy. Place za konto VIP regularnie, a w zamian dostaje kolejki przekladane na nastepny tydzien. Nie sa to duze pieniadze, ale ziarko do ziarka...

Dajcie wszystkim VIPa na miesiac i w ciagu tego czasu zrobcie porzadek ze Speedway-World. Zrobcie cos na co macie wplyw- zmiana serwera. W przeciwnym razie gra zniknie z sieci, a na to absolutnie nie zasluguje!!!
Zgadzam się z przedmówcą, nie czuję się pokrzywdzony albo coś ale mam tego pomału powyżej uszu,człowiek czeka cały tydzień na LIGE a tu znowu wielkie G. Tak dalej być przecież nie może!!!
Ta gra jest naprawdę super i nie można dopuścić do tego żeby zniknęła lub żeby zniknęli gracze...
Dokładnie. Panowie wyżej mają rację. Ale administratorzy siedzą cicho.