Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Biegi nominowane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
A co nie ma teraz takiej możliwości? Przecież możesz dokonać zmiany w 14 biegu jakiej chcesz czy to zmiana zwykła czy taktyczna jeśli na to pozwala regulamin ( przegrywasz różnicą 6 punktów) jak również możesz do 14 biegu dokonać zmiany zawodnika poza dwójką najlepszych. Juniora też możesz wstawić do 14 biegu pod warunkiem że nie odjechał już wszystkich swoich biegów w wyścigach 1-13.
Nie możesz wysłać do 14 biegu zawodników jakich chcesz bo oni jako najlepsi są wystawiani do ostatniego 15 biegu.
i dlatego to trzeba zmienić bo jeżeli wiem że na chwilę obecną mam wynik w 14 biegu 3:3 a w 15 1:5 i przegrywam a mogę zrobić zamianę zawodnika z 15 biegu do 14 i wtedy powiedzmy i tak mam 1:5 w 15 ale w 14 np może już być 5:1 a coś takiego to już chyba różnicę robi nie uważasz?
Słuchaj nie możesz dokonywać zmiany jak Tobie się podoba bo w 15 jadą najlepsi zawodnicy a chcemy by w przypadku gdy jest taka sytuacja że mamy:

zawodnik X - 10 pkt
zawodnik Y - 8 pkt
zawodnik Z - 8 pkt

Automat wystawia do biegu 15 zawodników X i Y a ktoś woli by pojechał w 15 zawodnik Z to właśnie po to ma być ta opcja ale tylko w przypadku równej ilości punktów tak jak w tym przykładzie.

MarekAureliusz

Mój zamysł był mniej więcej zgodny z tym co napisał Jack. Chodziło mi o możliwość nominacji na biegi 14 i 15, żebym sam mógł zdecydować kiedy mają pojechać ci najlepsi, a kiedy ci słabsi, a nie tylko rozstrzyganie przy równej ilości punktów.
Pojawiałyby się puste pola z możliwością wyboru spośród zawodników wystawionych na mecz i samemu wybierasz kto kiedy jedzie.
Nie wiem dlaczego z góry miałoby być powiedziane że w 15 biegu mają jechać najlepsi. W niektórych przypadkach mogłoby być dla mnie korzystniejsze wystawienie do 14 tych lepszych, bo mniej mogę na tym stracić.
Dokładnie, od tego jestem managerem żebym mógł kombinować aby wyjść na tym jak najlepiej, w realu też takie rzeczy się zdarzają, poza tym dawało by to plus osobom online a to chyba dobrze Duży uśmiech
Ja jestem za tym aby było tak jak napisał Henrik - tylko przy równej zdobyczy punktowej powinniśmy mieć wybór. Moim zdaniem to wystarczy.
no tak tylko w taki przypadku bo regulamin zawsze był taki że w 15 biegu jadą najlepsi zawodnicy
W 15 powinni jechać najlepsi, a przy równej ilości punktów powinna być możliwość roszady.
Zdecydowane TAK
Rowniez popieram pomysl. Bedzie tym samym zwiekszone pole taktycznego manewru. No ale kiedy zostanie ten pomysl uwzgledniony to juz inna sprawa.
Jestem na TAK, ale tylko w przypadku równej ilości pkt.
A więc tak:

1. Jesli jest normalnie czyli 4 zawodnikó ma na przykład:
A- 15
B - 14
C - 13
D - 12
To bez problemu. Bieg 14 C i D, Bieg 15 A i B bez zmian.

W przypadku:
A- 15
B - 14
C - 14
D - 12

Wybór automatyczny. Bieg 14 C i D, Bieg 15 A i B z mozliwościa zmian B I C.

W przypadku rozwej ilości 3 zawodników będzie dwoch wytypowanych do 15, jeden do 14 z możliwością zmian. Jeszcze nie wiem jak to rozwiążę technologicznie, bo nie mam pomysłu jak na razie.

MarekAureliusz

Na pewno to lepsze rozwiązanie niż to co jest teraz więc czekamy na realizację Uśmiech
(2013-02-16, 10:49:00)Stefik4 napisał(a): [ -> ]A więc tak:

1. Jesli jest normalnie czyli 4 zawodnikó ma na przykład:
A- 15
B - 14
C - 13
D - 12
To bez problemu. Bieg 14 C i D, Bieg 15 A i B bez zmian.

W przypadku:
A- 15
B - 14
C - 14
D - 12

Wybór automatyczny. Bieg 14 C i D, Bieg 15 A i B z mozliwościa zmian B I C.

W przypadku rozwej ilości 3 zawodników będzie dwoch wytypowanych do 15, jeden do 14 z możliwością zmian. Jeszcze nie wiem jak to rozwiążę technologicznie, bo nie mam pomysłu jak na razie.
Stefik,
przydalaby sie informacja na jakim etapie jest ewentualne wprowadzenie zmian w biegach 14 i 15 przy rownej ilosci punktowej zawodnikow. Czy zostala wzieta ta opcja pod uwage, jesli tak to prosze o wpis do postepow prac w grze.
na moje oko ta modernizacja jak i inne zostaną wprowadzone do nowej wersji czyli o ile pamięć mnie nie myli po sezonie 9 od 10
Stron: 1 2 3