Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Biegi nominowane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

MarekAureliusz

Jak już wspominałem przy okazji zgłaszania niemożliwości robienia nominacji na 15 bieg, myślę że warto rozważyć inny sposób nominacji na 14 i 15 bieg niż to jest teraz.

Po 13 biegu nie pojawialiby się od razu zawodnicy na 14 i 15 bieg tylko puste miejsca, które wypełnia manager jeśli jest na meczu. Jeśli go nie ma, komputer z automatu wybiera zawodników tak jak teraz to się odbywa.

Napiszcie co o tym myślicie, może uda się coś z tym zrobić Uśmiech
Jestem za. Bardzo dobra propozycja. Popieram
Tak powinno być! WIELKIE TAK!!!
Zdecydowane 3xTAK!
pomysł super...
Jestem Na TAK
3xTAK
Tak jak pisałem wcześniej w poprzednim wątku, bardzo fajny pomysł, wielkie TAK !!!
A pierwszy junior też by mógł jechać w nominowanych? Bo w Ekstralidze jest taka możliwość Uśmiech

Jestem na tak! Oczko)
Bardzo dobry pomysł jestem na tak może adminy coś w końcu ulepszą tą grę bo staje się monotonna-bo co jakaś propozycja ulepszenia tej gry to cały czas bez odzewu ze strony administracji

Asteck666

na TAK

MarekAureliusz

Tak jak sugerował Henrik, umieściłem ankietę.
Chodzi o nominowanie zawodników w sposób opisany w pierwszym poście.
Odpowiadajcie Uśmiech
Oczywiście TAK pod warunkiem że jeżeli się nie zdąży wystawić to komp wystawi automatycznie jak do tej pory
Tak z zasady tak miało by być żeby automat wystawił tak jak teraz ale dopiero po pewnym czasie przeznaczonym na wybór przez managera oczywiście wg zasad regulaminu Duży uśmiech
No to wiadomo że automat wystawi ale tutaj chodzi tylko i wyłącznie o dodatkową opcję żeby w przypadku gdy dwóch lub więcej zawodników ma taką samą ilość punktów była można dokonać samemu wyboru którzy ma pojechać w 14 a którzy w 15 biegu.
a dlaczego ograniczać się się tylko do przypadku kiedy dwóch zawodników ma taką samą liczbę punktów?
Jako manager powinienem sam wybrać kogo chce i kiedy wysłać na bieg czy w 14 czy w 15, czy 2x ten sam jak ZZ czy ZN
Stron: 1 2 3