Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: egzamin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaką średnią musi mieć junior z nowej szkółki żeby zdał egzamin?
Od średniej 47 na pewno zdają juniorzy egzamin na licencję. Mogą również zdać ze średnią 45 jak im dobrze los wypadnie.
(2013-02-04, 23:49:11)Henrik napisał(a): [ -> ]Od średniej 47 na pewno zdają juniorzy egzamin na licencję. Mogą również zdać ze średnią 45 jak im dobrze los wypadnie.

Henrik,
ale patrząc na tabelkę junior w szkołce 16 lat i 5T ma 41 plus/minus 2, nawet jeśli będzie miał +2 to nie ma szans aby zdać egzamin na licencję, tak samo przy 16-latku z 4T. Chyba troche nie tak są poustawiane poziomy zdawania na licencję.
ja uważam od samego początku że zbyt drastyczna zmiana średnich była powinno to się odbywać co sezon żeby po 4-5 sezonach przychodzili tacy zawodnicy jak teraz
(2013-02-07, 09:48:22)sothis napisał(a): [ -> ]ja uważam od samego początku że zbyt drastyczna zmiana średnich była powinno to się odbywać co sezon żeby po 4-5 sezonach przychodzili tacy zawodnicy jak teraz

Tak jak mówisz sothis, źle się stało, że nastąpiło to nagle i ze zbyt dużym skokiem. Mój junior kończy szkółkę i ma jakieś 43,.. więc nie ma sensu go posyłać na egzamin. Jedyne co jest dobre to raz zapłacę za EGZAMIN i będzie co miesiąc podchodził i ale cały czas będzie trenował i będzie szła na niego opłata szkoleniowa za juniora, co jest bez sensu.
Dokładnie. I w sumie to nie wiadomo co z nim robić - czekać rok żeby zdał??? Trochę to nie tak...
(2013-02-07, 10:44:25)telkosr napisał(a): [ -> ]
(2013-02-07, 09:48:22)sothis napisał(a): [ -> ]ja uważam od samego początku że zbyt drastyczna zmiana średnich była powinno to się odbywać co sezon żeby po 4-5 sezonach przychodzili tacy zawodnicy jak teraz

Tak jak mówisz sothis, źle się stało, że nastąpiło to nagle i ze zbyt dużym skokiem. Mój junior kończy szkółkę i ma jakieś 43,.. więc nie ma sensu go posyłać na egzamin. Jedyne co jest dobre to raz zapłacę za EGZAMIN i będzie co miesiąc podchodził i ale cały czas będzie trenował i będzie szła na niego opłata szkoleniowa za juniora, co jest bez sensu.

Wyrzucić go bo nie ma sensu trzymać takiego jegomoscia
To znaczy że nie mamy ŻADNYCH szans dochować się juniora z talentem 5 lub 4 bo ze szkółką na poziomie 2 lub 3 po prostu nie da rady tak?
nie no jak przychodzi taki 12 latek na zielono ze średnią 36 to trochę Ci podrośnie(więcej niż 42).
A po drugie to trzeba w szkółkę inwestować
Wiem że trzeba ale od razu rzymu nie zbudowali... Do mnie najmłodszy jaki przyszedł do tej pory to był 14latek.
To w takim razie jest jeden wniosek, że obecna postać szkółki nie jest dla poziomu niższego niż ... 10 ?! Nawet jeśli dostaniesz juniora w wieku 12lat to i tak przez 4 sezony nie jest w stanie potrenować powyżej 47. Ręce opadają same ... Wprowadzono coś co prawidłowo funkcjonuje ale tylko wyłącznie dla wysokich poziomów szkółek graczy z największym stażem, zatem status quo pozostanie zachowane. Wiele się mówi o wyrównywaniu szans, a tak naprawdę nie ma żadnych widoków na to.
no niestety tak jak pisze telkosr duże plusy mają gracze ze stażem którzy mają już wysoki poziom szkółki, natomiast my którzy budujemy szkółkę od początku na nowych zasadach dostajemy i cierpimy....
(2013-02-07, 21:53:38)telkosr napisał(a): [ -> ]To w takim razie jest jeden wniosek, że obecna postać szkółki nie jest dla poziomu niższego niż ... 10 ?! Nawet jeśli dostaniesz juniora w wieku 12lat to i tak przez 4 sezony nie jest w stanie potrenować powyżej 47. Ręce opadają same ... Wprowadzono coś co prawidłowo funkcjonuje ale tylko wyłącznie dla wysokich poziomów szkółek graczy z największym stażem, zatem status quo pozostanie zachowane. Wiele się mówi o wyrównywaniu szans, a tak naprawdę nie ma żadnych widoków na to.

A czy Ty wiesz ile kasy włożyłem w tą szkółkę??? I spójrz na moje archiwum transferów, a wszystko co mam to idzie do szkółki i ciągle finanse na czerwono
Nie twierdzę, że nie zdaję sobie sprawy z nakładów jakie włożyłeś oraz przez ludzi podobnie inwestujących. Jednak bardzo radykalna zmiana w szkółce jaka zaszła, nie pozwala w ogóle graczom, którzy szkółki nie zdążyli z racji stażu rozwinąć, stanąć na nogi i jakoś porównywalnie rywalizować w tej grze. Nie mam nic przeciwko Tobie, jednak nudne staje się oglądanie ciągle na szczycie tych samych twarzy. Oglądanie w końcowej fazie IMSW oraz Pucharze Gry tylko tych samych drużyn to także bardzo nieciekawe zajęcie. Gdzieś wcześniej na forum widziałem kiedy ktoś napisał, że nie ma co z kasą już robić !! Sądzisz, że tak powinna wyglądać ta gra ?! Zaryzykuję stwierdzenie, że Ci, którzy są na szczycie finansowym, nie poradziliby sobie z grą mając minus blisko 1 mln oraz szkółkę na poziomie 2-3. To tak jak szkoła przetrwania. Mogę zrozumieć, że ludzie ze szczytu pragną zachowania obecnego stanu, gdyż będą zawsze na piedestale. Jednak dobro tej gry, całkiem ciekawej i fajnej leży mi bliżej na sercu niż interesy "wielkich SW". Sam nie wiem czy kiedyś poziom się tak wyrówna, że każdy będzie w stanie skutecznie rywalizować z "wielkimi" pod warunkiem poprawności decyzji jako menadżer drużyny jaką prowadzi. Chciałbym aby tak było, jednak nie wiem czy większości starczy cierpliwości na czekanie i obserwowanie kolejnych sezonów jedynie z boku w poczuciu bezsilności. Wprowadza się sporo zmian i poprawek, ale widać także próby wymuszenia zmian, które będą zachowywały obecny stan rzeczy. Stąd moje przekonanie o poprawianiu w grze rzeczy, które nie dają równych szans. Wiesz co powinno być promowane w grze ? Tylko obserwacja i wyciąganie wniosków. Nie zachowywanie interesów wielkich aby Ci mogli cały czas błyszczeć i być na wierzchołku piramidy. Nie chcę nikomu niczego zabierać bo to nie jest w porządku, jednak wprowadzenie zdrowych i sprawiedliwych zasad powinno przyświecać osobom, które podejmują ostateczne decyzje i zatwierdzają zmiany w grze.
Kamykov tyle, że Ty dużo włożyłeś ale i dużo zarobiłeś i jeszcze zarobisz na zawodnikach,a Ci co teraz będą rozbudowywać szkółkę muszą dużo włożyć i szans na zyski nie ma bo przez kilka lat będą rządzić juniorzy ze starej szkółki. Wiadomo, że trzeba było to zmienić ze względu na "koksy" ale powinno to trochę inaczej wyglądać. Więc nie mówcie ile to włożyliście w szkółkę i że "my" teraz powinniśmy robić to samo skoro przez kilka lat nie ma szans na zawodnika który będzie się nadawał do wyższej ligi niż 6 mimo wysokich nakładów. Jak dla mnie to różnice między starą i nową są zbyt radykalne bo trzeba czekać kilkanaście sezonów nim to zacznie funkcjonować jak trzeba.
Stron: 1 2