Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie podejrzanych transferów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

MarekAureliusz

(2013-05-12, 11:16:48)gepek napisał(a): [ -> ]ja tu nic dziwnego nie widze, tylko miłe zaskoczenie. Skoro gosciu chce kupic moich zawodnikow to ja sie ciesze. Tylko znajac jak działa LT i jak wszedzie i wszyscy weszą spisek i multi to jeszcze mi bana walna, a goscia nawet nie znam. dziwne to wszystko.

Na prawdę uważasz że te transfery nie są zawyżone? nie mówię że od razu musi być jakieś powiązanie, kombinowanie itp., to już będzie rozstrzygać osoba za to odpowiedzialna, ale te kwoty są absurdalne
(2013-05-12, 12:11:36)MarekAureliusz napisał(a): [ -> ]
(2013-05-12, 11:16:48)gepek napisał(a): [ -> ]ja tu nic dziwnego nie widze, tylko miłe zaskoczenie. Skoro gosciu chce kupic moich zawodnikow to ja sie ciesze. Tylko znajac jak działa LT i jak wszedzie i wszyscy weszą spisek i multi to jeszcze mi bana walna, a goscia nawet nie znam. dziwne to wszystko.

Na prawdę uważasz że te transfery nie są zawyżone? nie mówię że od razu musi być jakieś powiązanie, kombinowanie itp., to już będzie rozstrzygać osoba za to odpowiedzialna, ale te kwoty są absurdalne

jak widzialem gosc sprzedal u siebie zawodników więc ma kasę. a ze chce tyle wydac to co mam mu zabronic?.
jak ktos moze zarobic troche grosza to od razu kłody pod nogi mu sie stawia. chore. a ceny na LT osttanio mocno szaleja wiec naprawde nie widze ze sa "przesadnie" zawyzone.

dodam ze ostatnio sprzedalem dobrego zawodnika po niskiej cenie, wiec takie sa prawa rynku raz tracisz a raz masz szanse zarobic.

// Nie ma powiązania IP pomiędzy GepekTeam i Leicester Lions. Oba transfery zostają cofnięte i miesięczna blokada transferowa dla Leicester Lions.
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-17943
zostawiam to bez komentarza.

// bany (IP)
mimo miesięcznego bana na transfery, użytkownik kupił za "drobniaki" kogoś, kto z nóg nie zwalał...
kupujący : http://www.speedway-world.pl/i,team-2161
sprzedający : http://www.speedway-world.pl/i,team-3376
zawodnik: http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-1223

// Transfer cofnięty i ban dla Leicester Lions.
(2013-05-18, 13:17:31)misiek_kssg napisał(a): [ -> ]mimo miesięcznego bana na transfery, użytkownik kupił za "drobniaki" kogoś, kto z nóg nie zwalał...
kupujący : http://www.speedway-world.pl/i,team-2161
sprzedający : http://www.speedway-world.pl/i,team-3376
zawodnik: http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-1223

// Transfer cofnięty i ban dla Leicester Lions.

Aż się zarejestrowałem... To jakiś żart chyba, bo zarówno zgłaszający ten transfer, jak i brylant nie mają racji! Transfer był czysty i bez żadnego wałka!!!!! Nie wiem kim jest kupujący, dlaczego dał ze 2 bańki więcej niż by się mogło wydawać i czy był jedynym licytującym, bo nie widziałem. Logując się pewnego dnia do gry zobaczyłem, że mam 7 baniek więcej na koncie. Faktem jest, że po prostu kupił mojego zawodnika za dobrą dla mnie cenę. Dlaczego więc pieniądze zostały mi zabrane, a transfer cofnięty? To tak, jakby kogoś ukarać sądownie grzywną na podstawie stwierdzenia, że kupił dom za drogo, bo mógłby znaleźć tańszy.
Nie mam nic wspólnego z kupującym i nie obchodzi mnie dlaczego dał tyle a nie mniej za zawodnika. ŻADAM zwrotu pieniędzy za transfer i zwinięcie zawodnika Góralski z mojego składu, bo on już nie jest mój - sprzedałem go.
Regulamin nie mówi nic o zakazie udanych transferów w grze. To jakiś absurd! Nie widzę nigdzie żadnej tabelki z cenami maksymalnymi za transfery (bo przy takim myśleniu, to chyba powinny takowe zostać umieszczone w grze).
Gram uczciwie, bo inne podejście jest pozbawione sensu, poza tym mam już za dużo lat, żeby bawić się w jakieś szczeniackie zagrywki. Nie gram za darmo, płacę za to i mogę wymagać od autora gry uczciwości wobec mnie jako uczestnika tej opłaconej zabawy (de fakto opłacona jest już biznesem).
Użytkownik brylant popełnił błąd i nieuczciwie zabrał mi pieniądze z konta gry, postępując niezgodnie z jej regulaminem (transfery oparte są na widzimisię "sądu" a nie czymkolwiek innym). To był czysty transfer, więc oczekuję na cofnięcie cofniętego transferu i zwrot należności za sprzedanie zawodnika. I to dopiero będzie fair kolego brylancie, a nie jakieś dziwne akcje, które właśnie uskuteczniłeś.
Podpisuje sie pod powyższą wypowiedzią, tak samo zostałem potraktowany, do tego straszony banem. Na przeprosiny za to zachowanie do dnia dzisiejszego sie nie doczekalem. Nie moja wina ze ktos chcial kupic ode mnei zawodnikow!!

Nie ma jasno okreslonej tabelki ile dany zawodnik jest wart.
I dzięki za wsparcie, bo rzecz musi być uczciwa. Apeluję więc do brylanta o rozsądek nie tylko przy tym moim transferze. Przecież jeśli np. jakiś zawodnik będzie na LT wystawiony za 10 baniek, a ja przybiję 13 to jest to moja sprawa i ewentualnie moja strata. Niejeden raz przybijało się więcej niż trzeba, choćby w celu "zniechęcenia" innych ewentualnych licytantów (a już jeśli zachodzi obawa, że mnie nie będzie przy kompie o godzinie kończącej licytację, to jest rzeczą normalną wbicie jakiegoś maksimum). Normalne, prawda? Czy byłby tutaj jakiś wałek? Teraz postawcie się po stronie sprzedającego - czemu on winny? Taki był mój transfer zawodnika Góralski, więc jeszcze raz wnioskuję o przywrócenie transferu. Cofnięcie było niezgodne z regulaminem gry i nieuczciwe wobec mnie (prawdę mówiąc wobec kupującego również było nieuczciwe!). Handel w tej grze to jedna z podstaw w ogóle grania w nią. Wystawiając zawodnika chce się go sprzedać jak najlepiej. Czasami się uda sprzedać po dobrej cenie. I to jest sens grania, a nie łamanie regulaminu.
Rozumiem oczywiście sens tropienia dziwnych zagrań, eliminowania podwójnych kont itd. Tyle, że ja nie mam z tym nic wspólnego, a moje transfery są czyste jak łza.
Więc jeszcze raz: przywróćcie transfer, bo nie było w nim niczego złego ani podejrzanego.
Przyzwoitość każde też ująć się za tym kupującym. Skoro go nie znam i kupił ode mnie zawodnika, to ten zawodnik należy do niego, kupił za ile chciał - nie widzę tu powodu do karania tego kogoś.

MarekAureliusz

Tylko że teoretycznie w tym czasie koleś który od Ciebie kupił tego zawodnika miał zawieszony dostęp do listy transferowej więc to że udało mu się zalicytować to ewidentny błąd w grze.
Regulamin tego działu zapewne polega na zgłaszaniu podejrzanych transferów. No więc ktoś zgłosił, bo ten mój wydał mu się podejrzany i OK. Wyjaśniłem dokładnie, że transfer był normalny i nie ma nic wspólnego z oszustwem w grze. Jeśli nawet gość miał być zawieszony to nie moja sprawa, dokonał zakupu, ja sprzedałem i po herbacie. O czym dalej dyskutować poza przywróceniem transferu? Pisanie, że "ten transfer nie miał prawa się odbyć bo to błąd" jest niewiele warte. W ten sposób to można sobie pisać cokolwiek albo cofać transfery wedle własnego uznania podając jakikolwiek powód.
// Zawodnik został zalicytowany jeszcze przed nałożeniem miesięcznej blokady na transfery. Temat cofania zawyżonych transferów (przy braku powiązania IP) był już wałkowany wielokrotnie i przymykanie oka na takie praktyki doprowadzi do rozwalenia gry przez zakładanie lewych kont i specjalne przepłacanie zawodników. Do takich sytuacji dochodziło kiedy gra powstała i niestety musieliśmy wprowadzić 3 punkt regulaminu (pierwsza strona tematu) żeby zapanować nad sytuacją.
Brylant - punkt trzeci OK. Ale powtarzam raz jeszcze: w tym transferze nie było żadnego oszustwa. Już samo oskarżenie jest dla mnie przysłowiowym policzkiem, bo nigdy nie pomyślałbym o przeprowadzeniu tak żenującej akcji. Zresztą spójrzmy swoją drogą na ten transfer - cóż to właściwie za kosmos taka kwota. Ten zawodnik nie jest przecież żadnym szmaciarzem, w trzeciej lidze i niżej może być liderem drużyny. 2,5 bańki więcej ktoś dał i od razu wielki hałas... Na liście jest niewielu lepszych, pojedyńcze sztuki. Już samo zgłoszenie transferu i cała ta dyskusja jest przesadą do kwadratu. Rzekłbym - upierdliwością i totalnym nieporozumieniem. No gdyby on poszedł za 15 baniek... O co w ogóle chodzi?
Rozumiem tropienie menagerowych przestępców, ale tutaj akurat zaszło jakieś wyraźne nieporozumienie.
We w/w punkcie trzecim jest o przekazaniu sprawy do Stefika. Proszę zatem przekazać sprawę Stefikowi, do którego już napisałem, a jeszcze jutro napiszę.
// Transfer nie zostanie przywrócona, bo byłby to zielone światło dla cwaniaków, bo jaki problem jest założyć drugie konto np. u kolegi a następnie kupować swoich własnych zawodników. Poza tym istnieje taki dział jak "Zgłaszanie przepłaconych transferów", który jednak nie cieszy się zbyt dużym powodzeniem u graczy: http://www.speedway-world.pl/forum/showt...5#pid28725
Rozumiem temat cwaniaków. Ale ja nie jestem cwaniakiem, nie rozumiem dlaczego nie pozwolicie mi przeprowadzać transferów. Znaczy mam sprzedawać wyłącznie tanio i nie liczyć na udane transfery, bo jest to zabronione? Czyli gra jest nieuczciwa i do kitu? Tak należy głosić wszem i wobec w sieci, by ostrzec innych? Od teraz Vip za darmo, bo czemu płacić za robienie gracza w konia?
Są rzeczy nie do przeskoczenia, nie ma możliwości (obawiam się) pełnej kontroli nad ewentualnymi oszustami i niektóre rzeczy mogą być chyba tylko kwestią własnego sumienia. Ale żeby idąc tropem oszustów karać tych, co grają uczciwie?
Ustalcie tabelę maksymalną transferów - nie będzie wałów (choć brzmi absurdalnie).
Czy zgłaszać wszystkie transfery, które moim zdaniem są za wysokie / za niskie / przesadzone ?
Mój poszedł za 7 a nie za 5. Już samo zgłoszenie było wałkiem a może kolesiostwem.
Czyli kolejny raz wnioskuję o przywrócenie NORMALNEGO transferu zawodnika Góralski.
Dobra koniec wypisywania tutaj. To jest dział do zgłaszania podejrzanych transferów a nie do wypowiedzi każdego z osobna.
Każdy kolejny post będzie karany i usuwany bo widzę że nie dociera do wszystkich.
80. Wasyl Hawrylik Bep3uJIa Баста 2013-04-08 393 125 zł
76. Władysław Borski Баста Bep3uJIa 2013-04-07 270 405 zł
69. Ignacy Polnik Bep3uJIa Баста 2013-02-01 312 005 zł
70. Radosław Staniszewski Bep3uJIa Баста 2013-02-05 988 005 zł

loginy: ПЁТР i serega4win

// BANY (IP)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37