Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Co okrążenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pewien pomysł na zmianę (dla ludzi lubiących oglądać mecze na SW). Chodzi o pokazywanie czasu po pokonaniu okrążenia przez wszystkich 4 zawodników. Może i nie zmieni to waszego życia ale zawsze cos xd
Ciekawe ale, żeby jeszcze bardziej urozmaicić to można by pododawać jakieś komentarze co okrążenie np.
"Fenomenalny start zawodnika w niebieskim kasku, zakłada wszystkich i po pierwszym łuku wychodzi na prowadzenie tymczasem za jego plecami trwa zażarta walka o drugą pozycję"
A czas mógł by być podawany na końcu biegu. Uśmiech Wtedy oglądający transmisje byli by w niebo wzięci ;D i wyglądało by to ciekawiej niż tylko czasy. Co wy na to?
Byłoby ciekawiej , ale komentarze w trakcie meczu sprawiłyby że transmisja "live" osiągnęłaby kolosalną długość ( w managerach piłkarskich coś takiego się jedynie sprawdza, w postaci znikających komunikatów) - trzeba byłoby "x" razy naciskać "Page Down" lub zjeżdżać w dół by to ogarnąć. Poza tym pytanie czy serwer dałby radę ? Zbyt wiele przeciwieństw , sądzę że Guru będzie jak Ja na "NIE"
Myślę że mogło by to sprawić dużo wszelakich komplikacji, więc tak jak Squall1 - jestem na NIE.
100% na tak dla podawania czasów co 1 okrążenie
Jestem na NIE
Fajny bajer ale raczej nie potrzebny, nie wyobrażam że można siedzieć i obserwować i ekscytować się suchymi czasami co okrążenie, co komu po tym? wg będzie to bezużyteczne i tyle. NA NIE!
pamiętam że za młodu grałem w managera budensligi gdzie szła taka kreska w lewo lub w prawo i jak dochodziła do końca to była bramka - ale miałem frajdę przy tej gierce (chyba na commodore to śmigało).

Za opisem co okrążenie ani czasami nie jestem bo myślę że mogło by to zamulać serwer
(2013-02-27, 18:08:00)kamykov napisał(a): [ -> ]pamiętam że za młodu grałem w managera budensligi gdzie szła taka kreska w lewo lub w prawo i jak dochodziła do końca to była bramka - ale miałem frajdę przy tej gierce (chyba na commodore to śmigało).

Za opisem co okrążenie ani czasami nie jestem bo myślę że mogło by to zamulać serwer

Kamykow : oj dobrze pamiętam jak by to było wczoraj, ta gierka "Bundesliga manager v 2.0" do dziś istnieje na emulatorze c64 , http://www.youtube.com/watch?v=_rDCkn8iF...9F06BA16B8