Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zawody indywidualne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Propozycja krótka i na temat. Otóż pewnym sposobem na to, by podreperować swój budżet (zwłaszcza w niższych ligach) jest systematyczne organizowanie zawodów indywidualnych. Wartoby zainteresować się tym tematem bliżej i spróbować niejako rozbudować takie zawody.

Kto grał w Menadzer żużlowy braci Mańskich pamięta, że było tam nieco więcej opcji przy ustalaniu zawodów indywidualnych. Można było wybrać rodzaj zawodów (X-lecie startów jakiegoś zawodnika, turniej o puchar miasta/turniej prezydenta, turniej sponsora itd.)

Najważniejsza jednak kwestią było umiejętne dostosowanie nagród dla zawodników za zajęte miejsca. Np. Tomasz Gollob nie był chętny jechać w zawodach gdzie nagrodą za 1 msc było 1.000 zł.

W SW nie ma żadnych nagród finansowych, jeździmy tylko dla doświadczenia oraz korzyści majątkowych (tylko w przypadku organizatora). Wprowadzenie nagród w SW byłoby dodatkowym smaczkiem w grze. Mogłoby to wpływać na rangę zawodów. Bo tak zastanawiam się, od czego dziś zalezy ilość kibiców na zawodach indywiduanych? Pogoda? Miejsce w tabeli ligowej? A może to jacy zawodnicy startują w imprezie?

Myślę, że wartoby było zainteresować się tym tematem. Uśmiech
Ciekawy pomysł, jestem na TAK Uśmiech
Ja też uważam to za ciekawy pomysł także na TAK Wywracanie oczami
Mozna by bylo jakos to urozmaicic. Jestem na tak.
Good Idea Uśmiech