Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 3 liga 2 klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ciekawa grupa, według mnie najsilniejsza z 3 klas, choć jest w niej kilka słabych drużyn które nie będą liczyć się w walce o awans.
[attachment=225] Uśmiech
niby dlaczego najsilniejsza Duży uśmiech ?
Bo jest tu sporo mocnych zespołów które grają w tą grę już od tamtego roku z bardzo dobrymi wynikami więc będzie bardzo ciekawa walka o medale i o awans, o utrzymanie będzie walczyć według mnie Rzeszów oraz Grzmot Siedleczka :

daehniks1

witam ja w poprzednim sezonie broniłem sie przed spadkiem walczac w barażach UśmiechUśmiech ale zapewniam ze to było z powodu mojego pobytu w UK (braku czasu na spasowanie motorów oraz zaniedbania formy)
cel na ten sezon to awans czy z 1-2 czy tez przez spadek botów ale awans a jak wyjdzie?? zobaczymy nie zdziwie sie jak ponownie bede walczył o utrzymanie UśmiechUśmiech bo jak damianj002 wspomniał to mocna grupa i kazdy chce awansowac Uśmiech pzdr
no w tym sezonie będzie ciężko , najbardziej obawiam się meczów z twoją Stal Gorzów i z ZKŻ Załawcze.
Pomiędzy nami powinna rozegrać się walka o awans, ale kto wie może ktoś się jeszcze włączy do walki o medale Oczko Zdziwiło mnie, że mając taki dobry skład w tamtym sezonie musiałeś walczyć o utrzymanie, ale to z pewnością przez brak czasu. Ciekawe mecze się zapowiadają Uśmiech

daehniks1

damianj002 byłem w angli i nie miałem jak testowac motorów UśmiechUśmiech zobacz mój niedzielny mecz podczas niego testowałem sprzet i UśmiechUśmiech ci niektórym zawodnikom poleprzyły sie czasy dopasowałem do nich motory UśmiechUśmiech tak samo w dzisiejszym sparingu byłoUśmiech ale szczeze napisze ze chciałbym walczyc o awans ale realnie patrzac przyjdzie jeszcze na to czasUśmiech
Witam. Ja też myślę że jest to najmocniejsza grupa w 3 lidze. Tak naprawdę to jest 5 mocnych drużyn z których każda ma szansę na awans. daehniks1 wierze Ci że kiepskie występy Twojej drużyny to powód źle dobranych maszyn bo ekipę masz naprawdę dobrą. Ja przez źle dobrane motocykle przegrałem małymi punktami awans w tamtym sezonie. Miałem wysokie porażki w pierwszej części sezonu a gdy przetestowałem i dobrałem odpowiednie maszyny to zaliczyłem porażkę tylko z liderem ligi. Co do tego sezonu to oczywiście liczę na awans ale czekają mnie jeszcze ciężkie mecze z Częstochową, Radziejowem i Rybnikiem. No i będę walczył żeby utrzymać bonusa w Gorzowie ale to będzie ciężki wyjazd.

daehniks1

kontrakty przedłużone z tymi co zostają Uśmiech budowa stadionu zaplanowana do pazdziernika Uśmiech rozbudowa szkółki do 8lvl ruszyłaUśmiech i jeszcze zostało 1.7 mln na plus UśmiechUśmiech
no nieźle, widzę ze kasy ci nie brakuje Oczko

daehniks1

damian i co z tego skoro musze liczyc na ten skład co mam UśmiechUśmiech jak kazdy z nas bo nikowo wartosciowego na LT nie ma na nasza lige UśmiechUśmiech nie ma zawodnika co by odskakiwał skilami od reszty Uśmiech jedynie juniorzy których trzeba rozwijac a na teraz nie ma nikogo bo nikt z 1 składu zawodników na LT nie wystawia:

moje typyUśmiech

Stal Gorzów vs Śląsk Chorzów 65-25
bede wstawiał utalentowanego 16 latka(wychowanka)

Marma Speedway Rzeszów vs Aapator Torun 15-75
jak narazie rzeszów nie wystawił składu i mysle ze nie wystawi pozatym brak zawodników na 3 lige

Byczki Radziejów vs CKM Włókniarz Częstochowa 40-50
mecz 2 ekip walczacych o bezposredni awans ale mysle ze czestochowa po walce objedzie byczki na wyjezdzieUśmiech

ZKŻ Załawcze vs KS ROW Rybnik 48:42
kolejny mecz 2 ekip walczacych o awans rybnik jak widziałem ma bardziej doswiadczonych zawodników od ZKŻ ale atutem gospodazy bedzie ich własny tor wiec mysle ze wygraja po walce

Grzmot Siedleczka vs Włókniarz Konopiska 35:55
Grzmot to według mnie kandydat do spadku

to były moje typy ale tak naprawde zalezy duzo od tego kto bedzie aktywny i wedłóg mnie tak nie powino byc do konca bo wiekrzosc meczy konczy sie bez walki a i tak mamy w SM duzo botów pzdr
Kolejka bez niespodzianek. Chociaż nie myślałem że wygram aż tak wysoko. Trochę za mało emocji ale już czekam na mecz z Częstochową. Oj będzie się działo Oczko
No nasz mecz powinien być ciekawy Oczko


Marma Speedway Rzeszów vs Byczki Radziejów 15:75
Aapator Torun vs Stal Gorzów 25:65
CKM Włókniarz Częstochowa vs Grzmot Siedleczka 75:!5
Włókniarz Konopiska vs ZKŻ Załawcze 30:60
KS ROW Rybnik vs Śląsk Chorzów 70:20

daehniks1

u mnie szykuje sie wzmocnienie liderem zespou z 1 ligi Uśmiech skile nie sa jakies powalajace ale najwazniejsze ze sprawnosc 100% czego brakuje moim 3 zawodnikom UśmiechUśmiech wiec jezeli uda mi sie nabyc tego zawodnika i bedzie jezdził tak jak mysle to powino byc ciekawieUśmiech finalizacja powinna nastapic za ok 2 tygodnie na mecz z Byczki Radziejów Uśmiech
dodam ze w 1 lidze jak narazie ten zawodnik wykreca 13.5 sr m

daehniks1

nie wiem jaka wy macie panowie opinie na temat naszej grupy ale mi sie wydaje ze tylko 4 ekipy bedą walczyc o awansUśmiech oto one:

1. CKM Włókniarz Częstochowa
2. ZKŻ Załawcze
3. Stal Gorzów
4. Byczki Radziejów
Według mnie tylko te:
1. CKM Włókniarz Częstochowa
2. ZKŻ Załawcze
3. Stal Gorzów
Stron: 1 2