Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: "Gdzie som moje pieniendze?!" - czyli jak odzyskać wynagrodzenie od sponsora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Oczko

Mam pewną sprawę, otóż :

Po zmianie silnika na nowy, każdy stracił aktualnego sponsora i kazano mu wybrać nowego.
Ok, tak więc zrobiłem.
Ale było już za późno i zaczął się nowy sezon... Całe moje starania wyceniono na mniej, więcej 300 tyś. (6 miejsce, sponsor - czarny sport). Powinienem dostać pieniądzę, które niewątpliwie mi się należą...
No, ale cóż... Co mam teraz zrobić?
Mój fundusz na nowy sezon to coś około 200 tyś. złotych, a tu trzeba dbać o sprzęt, opłacać wymagających zawodników oraz remontować stadion, nie mówiąc o tym, że chciałbym mieć fundusze na nowego zawodnika.
Bardzo proszę o pomoc, szanowna administracjo.

Pozdrawiam serdecznie
Szok
Poczekamy do wypowiedzi administratora Stefika lub kogoś z ekipy Uśmiech może naprawią problem
Po pierwsze jak już to pisz ''są'' zamiast ''som''
a co do tematu to w tym sezonie nagrody za miejsca były takie:

4 liga
1 miejsce = 300000;
2 miejsce = 200000;
3 miejsce = 100000;

5 liga
1 miejsce = 200000;
2 miejsce = 150000;
3 miejsce = 100000;


za 6 msc nie bylo nagrody, nowy sponsoring jest od tego tygodnia wiec nie wiem o co ci chodzi, podpisz jakas umowe i w sobote dostaniesz kase od sponsora jak co tydzien Uśmiech do 1 000 000 mozesz sie zadluzyc,
http://www.speedway-world.pl/i,read-40

4 akapit. Sponsoring będzie działał dopiero do tego sezonu.
Damianj002 - Błąd w temacie został umieszczony celowo, stąd cudzysłów ("), proszę spojrzec jeszcze raz, zanim napisze się coś głupiego ;p

Stefik 4 - Czyli nici z wynagrodzenia?
Każdy takie wynagrodzenia dostawał, więc czemu miałbyś mieć inaczej?
Każdy dostał wynagrodzenie zależne od ligi wg drabinki starej.