Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dodanie w klub księgowość Zawodów Indywidualnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam . Dzisiaj na zawodach "indy" obcielo mi trzy zera z reklamy.Byc moze tych zer nie wpisalem albo wpisałem po przecinku Zawstydzony. A może błąd gry....?ZłyProponuje więc aby do działu klub-->księgowość wprowadzic ustawienia na zawody indywidualne. Bedzie jasność jakie ceny wpisalismy. Obecnie po zatwierdzeniu zawodów nie mamy wglądu do kwot jakie wpisywalismy w formularzu. Myslę ze pomysl jest do zrealizowania bez zadnych problemów, a wiele użytkownikow z tej opcji skorzysta i będzie pico belloUśmiech . ps ( kurde na 100% te zera wprowadziłem!!!)
i tak przecież cen nie można później zmienić, tak więc by to było tylko po to żeby sobie popatrzeć ;D

MarekAureliusz

Jak najbardziej dobry pomysł, i tak co tydzień wpisuję z ręki dokładnie te same kwoty.
Tak to raz się ustawi i będzie spokój Uśmiech
(2013-03-16, 22:31:32)grzech napisał(a): [ -> ]i tak przecież cen nie można później zmienić, tak więc by to było tylko po to żeby sobie popatrzeć ;D

Wlasnie po to zeby sobie popatrzec na kompie a nie w zeszycie. Nowa technologia komputeryzacja itd a nie dlugopis i notatnik Duży uśmiech
ceny na czwórmecze tez wrzucamy do księgowości ? Bo bedzie w nowej wersji.
ja bym zrobił 4mecze też skoro indy tak to czemu by nie 4mecze?
Pewnie że tak (:
oczywiscie ze wrzucmy Uśmiech
wprowadzone. zamykam.